Monica70 s-a dus la ingeri - organizatorice.

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cred ca sunt in asentimentul tuturor cand spun sa trimit o parte mica din banuti uneia dintre fetele inimoase de Arad - sa comandam o coroana sau doua din partea tuturor membrilor DC. e un gest infim, stiu..... dar macar asa sa fim cu totii acolo langa ea pentru ultima oara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

Pe langa faptul ca inca nu realizez ce s-a intamplat...si mi se pare nedrept..cumplit....cu acea fata energica plina de viata, de umorereu gate povete....mereu gata sa te ajute cu un sfat bun...sunt profund indurerata la gabdul ca nu v-a mai fi cu puii ei pe care asaaa frumols i-a crescut si educat....

Dumnezeu sa o odihneasca si sa ii ocroteasca pe Diana si Tudor.....si familia sa indurerata sa aiba putere sa treaca...offfff"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

da, Roxana, eu chiar ma gandeam la asta.




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!

Cum mi-am alaptat copiii


Sabina's blog, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Drum drept si lumina, Moni!
Sincere condoleante familiei indurerate.

Of, viata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

Maica Sfanta a luat-o la ea,asa cum se iau mucenicii si cu dreptii sa o odihneasca!

plang,plang,plang.

aseara la 22 ii trimiteam mesaj flaviei sa o intreb daca moni a plecat.....la 2.30 m-am sculat,m-am apucat sa ma rog,dar m-a coplesit o pace inexplicabila.pur si simplu nu am putut.m-am trezit iar la 5 dimineata si m-am apucat sa ma rog,dar am simtit ca nu mai e,nu mai am de ce......................

moni70,draga mea ,te-ai mutat langa bogdan si langa tatiana sufletului meu,refaci acolo in rai gasca celor care au luptat nebun pentru viata.

nu cred,refuz in mintea mea sa cred ca lupta e pierduta.

moni70 a realizat probabil cea mai mare solidaritate spirtuala de pe DC.Moni,a plecat in rugaciunile noastre.

multumesc tuturor fetelor si le rog sa ma ierte daca au simtit ca am gresit cu ceva.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dumnezeu sa o aiba in paza pe ea si familia ei!
Condoleante!


www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Odihneste-te in pace MONI!
Vegheaza-i pe ai tai copii de acolo, de sus... si sa fii sigura ca nu te vor dezamagi!

Condoleante familiei si sa le dea Dumnezeu putere sa treaca peste toate!

Pina in ultima clipa Moni a stiut ce face...nu a vrut sa se duca dincolo chiar de ziua lui Tudor...a asteptat...

Nu mai pot scrie nimic...ma doare sufletul...OFFFF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbita spune:

Pe langa faptul ca inca nu realizez ce s-a intamplat...si mi se pare nedrept..cumplit....cu acea fata energica plina de viata, de umorereu gate povete....mereu gata sa te ajute cu un sfat bun...sunt profund indurerata la gabdul ca nu v-a mai fi cu puii ei pe care asaaa frumols i-a crescut si educat....

Dumnezeu sa o odihneasca si sa ii ocroteasca pe Diana si Tudor.....si familia sa indurerata sa aiba putere sa treaca...offfff"...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:


Monica










Denn die Ferne ist niemals dort, wo man sich befindet. (Janosch)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Drum lin draga Monica!

Mergi la inceput