Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 73 -

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myhadavid spune:

marrina, din pacate nu te pot ajuta...succes cu noul doctor
Fetelor, pe unde umblati?...slaba activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrina spune:

Citat:
citat din mesajul lui myhadavid

marrina, din pacate nu te pot ajuta...succes cu noul doctor

Multumesc. Succes si tie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

fetelor ati comandat vreuna de la farmaexpress?eu am facut comanda luni dupa amiaza spre dupa amiaza si in maxim 2 zile ajunge coletul-am vazut ca a fost expediat din ungaria!sunt seriosi!mi se pare ca l au expediat prea repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisia_buc spune:

Citat:
citat din mesajul lui MBK

fetelor ati comandat vreuna de la farmaexpress?eu am facut comanda luni dupa amiaza spre dupa amiaza si in maxim 2 zile ajunge coletul-am vazut ca a fost expediat din ungaria!sunt seriosi!mi se pare ca l au expediat prea repede!

ambele mthfr heterozigote, pai 844 homozigota, Pai 675 heterozigota,PCO,Hashimoto


MBK eu am comandat la ei si nu am avut probleme. Sunt seriosi...miercuri am facut comanda si luni pe la 9.30 aveam produsele.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

ms !!!Astept raspuns d ela sper ref la medyn forte daca il pot lua acum cand incep fiv ul , am inteles ca sunt sintetie si ca nu e ok ptr sarcina) sau trebuie taxofit folsaure metafolin si methylcobalamin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisia_buc spune:

Citat:
citat din mesajul lui MBK

ms !!!Astept raspuns d ela sper ref la medyn forte daca il pot lua acum cand incep fiv ul , am inteles ca sunt sintetie si ca nu e ok ptr sarcina) sau trebuie taxofit folsaure metafolin si methylcobalamin!

ambele mthfr heterozigote, pai 844 homozigota, Pai 675 heterozigota,PCO,Hashimoto


Si eu iau medyn forte 1cps/zi. Mi-a fost prescris Femibion dar contine iod. Am hipotiroida Hashimoto pt care iau euthyrox de 87.5 mcg/zi. Pana acum nu am auzit de Taxofit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

vand medyn forte 90 st la pretul de 320 ron!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinella spune:

Fetelor,stiti ceva de DR SIMONA AVRAM,mai merge la cluj la medcenter?I-am trimimis mail dar nu mi-a raspuns.Stiti voi vreo adresa de mail?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dedicut spune:

MBK, si eu am luat in sarcina Medyn Forte 1/zi si a fost foarte bine, bebe era tot timpul cu avans de 7-10 zile. Am cumparat si acum cand am fost in Germania o cutie in speranta ca o sa raman insarcinata si inca nu am folosit-o ca nu s-a intamplat nimic . Taxofit Metafolin am luat si eu, nu in sarcina, doar acum in pregatire pentru bb2. Acum nu mai am ca mi s-au terminat dar am de gand sa mai iau. E mai bun decat acidul folic pe care il gasim la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Dedicut ms mult ptr raspuns, eu avand in fam f multi cu cancer imi cam este frica sa iau medyn!Daca nu gasesc sa l vand o sa le iau pana la urma!Mi am luat azi no spa forte 80 mg , am facut com de methylcobalamin si taxofit,mai am de luat maine magne b6 !Fetelor magne b6 de care trebuie sa iau si cat pe zi?
Sper iti multumesc muuuult !

Mergi la inceput