Va rog raspunsuri Colangiocarcinom tip4 (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Flavia ,imi pare rau ,nici nu stiu ce sa iti spun.
Noi avem raspuns din Germania,ne primesc ,numai ca el s-a hotarat sa mearga pe chesti alternative si o sa mearga in Elvetia la o astfel de clinica.Atat eu cat si surorile mele suntem cam circumspecte ,dar este alegerea lui si el crede ca acolo se vindeca,acum cu Dumnezeu inainte


Anca, ma bucur ca aveti alternative si ca tatal tau este increzator in vindecare!

Cand pleca? Cat va costa tratamnetul...si daca poti sa-mi spui si in ce consta?

Multumesc pentru suport!

Doamne ajuta sa fie bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Inca nu stim nimic,pe 13 merge matusa mea la clinica din Elvetia sa vada ce si cum.Te pup

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Inca nu stim nimic,pe 13 merge matusa mea la clinica din Elvetia sa vada ce si cum.Te pup



Sa ne tii la curent cu noutatile!

Doamne ajuta sa vii cu vesti bune!

Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Anca lasati-l daca el asta vrea.Daca el crede in asta.Nici un tratament nu-ti ofera nici o garantie...asa ca daca el crede ,asta e cel mai important.

Flavia offf,nici nu stiu ce sa-ti spun...nu tre sa te gandesti ca ce va fi dupa,bucurati-va de fiecare clipa petrecuta cu el,bucurati-va ca e alaturi de voi... nu te gandi ce va fi mai incolo cand termina sedintele...asta numai Dumnezeu stie..nu-ti face griji de pe acuma...cred ca e normal sa fie si el suparat,mai ales cand vede nebunia de la oncologie...

Offf,mie mi-e tot mai greu...parca mai greu ca atunci cand a plecat...nu-mi vine sa cred...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Va multumesc mult ,conteaza ca va am alaturi

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns escu spune:

Anca, daca el este increzator, asta este cel mai important, inseamna ca are sanse de vindecare. Sustineti-l si voi, familia. Nu ii creati indoieli, pentru ca indoielile nu il vor ajuta. El trebuie sa creada cu toata fiinta lui ca face bine, cititi si voi mult, intelegeti logic fenomenul si sustineti-l cu argumente, pentru ca solutii alternative chiar exista, chiar lucreaza la intarirea organismului in lupta cu boala. El simte bine ce simte. Uite, ca sa intelegi fenomenul asculta si conferinta doctorului Marginean desspre cancer, poate chiar ii trimiti un email daca ai intrebari, iti raspunde, mie mi-a raspuns.
http://drcalinmarginean.blogspot.ca/p/prezentari-video.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multumesc,asta si facem,ii prezentam toate variantele si el hotaraste.La sf luni o sa plece in Elvetia si va face terapie alternativa,masaje si acupunctura.Azi o sa dau un mail la clinica din Ungaria sa vedem ce spun si ei .Multumesc.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Multumesc,asta si facem,ii prezentam toate variantele si el hotaraste.La sf luni o sa plece in Elvetia si va face terapie alternativa,masaje si acupunctura.Azi o sa dau un mail la clinica din Ungaria sa vedem ce spun si ei .Multumesc.


Ce vesti mai ai? Ce spun cei din Ungaria?
Mult succes Anca!
Dumnezeu sa va ajute!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multumesc de intrebare.
Cred ca am reusit sa obtin o programare in Germania si la sf luni cand se duce in Elvetia o sa mearga si acolo la o consultatie sa aflam parerea lor.
Din Ungaria nu am inca raspuns,daca nu primesc pana marti -miercuri dau un telefon.
Voi cum sunteti?


anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Multumesc de intrebare.
Cred ca am reusit sa obtin o programare in Germania si la sf luni cand se duce in Elvetia o sa mearga si acolo la o consultatie sa aflam parerea lor.
Din Ungaria nu am inca raspuns,daca nu primesc pana marti -miercuri dau un telefon.
Voi cum sunteti?



Noi suntem bine...adica asa pare sa fie ... E un fel de liniste in familie,continuam tratamnetul si sper sa fie bine cat mai mult timp. Mergem inainte cat o vrea Dumnezeu!

Dumnezeu sa ne ajute!

Mergi la inceput