Abdomen Xtraplat (55)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare! Ma mai tineti minte! Ce ma bucur ca ati reinviat subiectul. Back in business si eu, am terminat si cu alpatat si cu tot si am inceput sa fac miscare iar!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Chiqui, sigur ca te tinem minte! Bine ai revenit!

Eu, soldat cazut la datorie, nu am energie sa scriu...ma duc la culcare

E si liniste cam mare aici, asa ca sa nu disturbam...



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Welcome back, Chiqui

Eu azi mi-s gospodina..ma duc sa coc 20 kg vinete pt zacusca...sport numai 1 data sapt ce a trecut. Daca imi repara masina pana luni, voi fi mai independenta si ma voi duce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Back in town si eu. 3 saptamani de vacanta, aproape ca nu am deschis netul si nu m-am uitat la cantar. Asta m-a costat +3kg, cred ca salata si vinul grecesc sunt de vina:)
Oricum eram decisa sa ma apuc de Insanity, 60 de zile programul full. Am inceput astazi cu fit test, a fost mizerabil dar si eu am pocnit-o in mare stil in vacanta.
Mi-am luat CD-urile originale, asa ca am lipit calendarul pe perete si in 60 de zile Miss Univers scrie pe mine. Plus ca ieri m-am inscris si la kick boxing, am vazut ieri 15 min din ora, Shaun e baiat bun pe langa negrii astia de aici.
Cred ca nu e cazul sa ma gandesc la mancare daca reusesc sa ma tin de Shaun si 3 ore pe saptamana de kick box. Profit ca o luna sunt fara copii, ceea ce nu e asa misto cum suna ca mi-e tare dor de ei plus ca fie-mea si-a umflat buza nasol a doua zi dupa ce am plecat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Azi Ply Cardio Circuit si Tummy Tuck de la Brazil, iar ieri somat pt. ca am avut de alergat muuuult si nici nu am stat pe acasa.
Chiqui welcome back!
Marina spor la treaba cu negrutul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare!
Multumesc pentru primire!
Raportez si eu pt ieri Plyometric CC si pt azi Cardio P&R si mancat ok.
Allure, suna bine bautura ta, Vitamix e un blender ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicia1976 spune:

eu am facut azu burn invervals cu chalene, spre seara planuiesc o plimbare usoara prin padure

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Plyometric cardio circuit, doamne cat mi-am batut joc de corpul meu in ultimul an. In genunchi l-am terminat dar l-am terminat :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Marina, acum am vazut ce plan maretz ai..iti tin galerie ici-sha. Io nu ma laud cu nimic, numai cu amigdale umflate ..yei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

maret maret, drept care am bagat si 40 min bicicleta eliptica cu greutati legate de maini.
Banuiesc ca una peste alta o sa fac o febra musculara de toata mandretea dar nu se mai poate asa. Maine poimaine fac 40 de ani tb sa arat bine:)



Mergi la inceput