bone prin crucea rosie ati incercat?

bone prin crucea rosie ati incercat? | Autor: sophia33

Link direct la acest mesaj

Buna seara,

va rog sa imi spuneti ce stiti si daca ati incercat personal serviciul de bone prin Crucea Rosie? Am citit cate ceva pe site, dar as prefera niste informatii de la cineva care chiar a avut bona de la ei.
Merci!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KITTA spune:

Buna!

Eu una am incercat ce e drept demult pe la inceputul anului si umai 4 ore timp de o luna, m-am gandit eu ca sa fie de proba, dar apoi nu a ami fost nimic. In primul rand, am avut de ales doar una si aia a fost, grasa de imi darama toate alea prina casa ziceai ca trece uraganul. Pregatire profesionala: evident ca in timpul acelei luni cel mare de 1 an si 4 luni parca avea a racit si a trebuit sa foloseasca batista bebelusului si ce credeti nu stia sa o foloseasca. Apoi, ce sa mai zic ca era razboiu pe telecomnada, am uitat sa mentionez ca in acest timp era si maica-mea acasa cu celalalt mic, si ea isi muta pe programul unde voia si asta la program de 4 ore......asa ca cred ca am spus tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia33 spune:

Am inteles, merci, Kitta! Ma gandeam ca e o varianta, ca le scolesc pe bone si poate ai garantia ca, macar in linii mari, stiu ce sa faca cu un copil mic...Eu as vrea pe cineva mai mult ca sa se obisnuiasca copilul (19 luni) si cu altcineva in afara de mine - joaca, o plimbare prin parc, sa fac oarecum trecerea catre gradinita. Mai studiez problema...Se pare ca experienta ta a fost nefericita. Imi pare rau!

Mergi la inceput