Prietene la bine si la greu - 167

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Lumi casuta era la Popas Pacurari la 50 de m de rondul de la Era. Pozitionarea era excelenta. Am dat si avans 1.000 de EU dar cand am rugat un prieten inginer constructor sa ne faca o evaluare(ca abia acum aveau proprietarii actele) a fost f dezamagit de structura ei. Beton putin, lemn cat cuprinde si ala subtire asa ca am renuntat la ea. Am facut scandal la agentie si acum sa vedem daca mai recuperam ceva din bani... Asa ca, ma mut la verisoara mea si ne construim ceva ca avem banutii de pe apartamente. Sper sa ne iasa.
Sunt telegrafica pt ca fac mancare si impachetez in acelasi timp ca am concediu abia peste 2 saptamani si suntem in criza mare de timp.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Dymo, si eu care voiam sa va spun sa stapaniti sanatosi casuta.. Oricum ar fi, spor la construit, si sa va faceti casuta dupa gustul si dorintele voastre!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Licu,foarte dragalasi strumfii tai! Ce fain danseaza Amalia!!!

Dymomo,ma bucur ca ati descoperit defectele si nu ati dat banii pe ceva prost facut!Mai bine ca o faceti voi,asa ca spor la construit!
Cum e Danut? Cum e cu gradinita?

Eu am putin emotii ca,dupa ce a mers 2 sapt la o gradi cu program de vara, pe 3 Sept va merge la alta(Dankuta)...sper sa ii placa...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Lumi si eu am mari emotii ca trebuie sa schimbam gradinita. Aici se simte exceptional. Abia il luam acasa. Incepe usor usor sa vorbeasca si cred ca in mare parte e meritul educatoarei ca se vede ca lucreaza cu el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.

Fetelor astea-s visele mele...ciudate. E clar ca nu-s deloc mama Omida

Noi am fost un week-end la mare(asta a fost maarea noastra vacanta) si am mers la Romanica pt ca erau niste prieteni la mare si am zis sa mergem o fuga sa stam cu ei pe acolo, sa aibe zburlita parteneri de joaca. A fost esec total pt ca Ema nu numai ca nu a intrat in apa dar a refuzat sa se dezbrace , nici la papuci nu a renuntat Nici pe mine nu ma lasa sa ma dezbrac

Si noi experimentam crizele astea de la 2...3 ani si ma intreb cat mai tin Abia astept sa inceapa gradi, doar de raceli imi e teama in rest...trebuie sa se integreze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

Laurairina ce scumpi sunt amandoi si frumosi...si mari...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Multam de aprecieri, suntem mandri de alergaciosi, chit ca una e cu crize, celalalt a inceput sa descopere toate sertarele si dulapurile posibile spre disperarea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Salutare!!!
Licurici La multi ani lui Dragos!!! Sa fie sanatos si sa va bucure mereu. Sunt super dulci ambii...m-am topit dupa ei... abia astept sa creasca si a mea...
Pupici la toata lumea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Uaaaau! a trecut 1 an?


Dragos de Licurici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

LA MULTI ANI DRAGOS !!!

Licu, sa fie sanatos si mereu fericit mezinul familiei. Am vazut si eu filmuletul...sunt asa scumpi cum alearga de colo colo

Va pregatiti de chef?

Mergi la inceput