Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 54

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Alina-multumim.
Eu mai am o sugestie, puteti da cu rosii, e ok,
MAine e ziua lui Tudor, se poate sa mergeti la Cristi,sta pe aceasi scara cu Moni sa ii duceti un cadou si asa mai puteti sa il intrebati cu ce putem ajuta? Tudor treb sa se bucure si el putin,poate un tortulet si un trenulet,ceva sa simta si el ca e ziua lui
Poate fetele care v-ati vazut cu Moni, sa iiintrebati dc ar fi bine sa ii luati pe copiii cateva ore la voi, sau macar pe DIANA, sa ia si mama ei pauza si sa se odihneasca cateva ore-este sfasiata de dureri si e obosita,asa mi-a spus vineri la telefon..
Ma iertati dar ma simt asa de neputincioasa si nu pot merge sa o vad ca am si eu niste probleme acuma in familie.
Eu zic ca pt Tudor ne putem mobiliza,multumesc!

Denisa cu Emma Andrea 6 ani si Mark Alexv4 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Azi am reusit si eu sa trimit niste bani prin paypal.

Monica, numai ganduri bune! Sper ca maine sa te simti mai bine, sa te bucuri de ziua lui Tudor, impreuna cu familia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Fetelor, care vreti si puteti haideti sa ne unim toate in rugaciune de la 20.00-20.15...Fiecare se roaga cum vrea , cu stie, cum poate...cred ca cel mai important este sa ne rugam pentru ea indiferent ce religie suntem sau ce rugaciuni spunem...Daca rugaciunea vine din suflet Dumnezeu o va auzi!



Eu nu voi mai avea acces la calculator pana mai tarziu dar simt ca vom fi impreuna de la 8.00-8.15 pentru Monica!
Dumnezeu sa primeasca!

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amelie111 spune:

Verific doar, adresa actuala pentru paypal e asta: roxana . pavlicu @ gmail . com ? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Doamne te rog ajut-o pe Monica.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

Doamne, auzi rugaciunea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana12 spune:

Doamne, te rog ajut-o pe Monica si fa o minune.

Mergi la inceput