Monica70 are nevoie de noi

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Citesc topicul de cand a aparut. Imi pare asa de rau de ce se intampla.

Monica, ai grija de tine. Esti importanta pentru noi!

Am pus acum niste banuti S.S.A. prin transfer electronic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Ma bucur ca esti mai bine Moni, ma gandesc tot timpul la tine.
Ada mersi ca ma ti la curent prin SMS-uri. acum sunt acasa si nu am timp nici atat de net. te mai sun eu.

am reusit sa pun si eu nise produse la vanzare pt Moni:
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44765&n=slapi-Toy-story

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44764&n=costumas-baietel-2-ani

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44763&n=body-baietel-3-luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox,
daca citesti, te rog sa confirmi daca a ajuns cu bine la tine suma de 50 Cad, de la userul DC AnaStroe , initiale A.O.

Moni, te pupam cu mare drag si asteptam vesti cat mai bune de la tine !!!



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Monica70 Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Confirmari
27.07
S.C.



Eu sunt, am cumparat un produs de la Strumphitza, pe care nu a amai apucat sa-l puna la bazar.

Multa sanatate si putere, Monica!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Am trimis si eu aseara Roxanei, pe Paypal.

I-am trimis din suflet si cu ciuda ca banii astia dupa care alergam atat de mult pot face atat de putin.

Moni, sa ai grija sa nu suferi, daca e cazul sa treci pe calmante, atunci sa treci ... si, daca nu ai deja, sa-ti faci un jurnal - sa scrii acolo despre tine, despre cum vezi tu viata, despre ce a fost frumos in trecut si despre ce ai dori sa fie frumos in viitor ... sa scrii cu umorul care iti vine natural si cu optimism. Sper din suflet sa gasesti resurse pentru proiectul asta, este un proiect valoros, sunt sigura ca stii asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Monica, ma bucur ca esti mai bine. Iti doresc sanatate si putere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Moni, ma gandesc in fiecare zi la tine, apuc sa citesc mai greu, dar ma vorbesc cu Ada si ma tine la curent.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorich spune:

Monica esti in gandurile mele, sanatate mamico, putere multa sa treci peste hopul asta! Ma rog sa fie bine, trebuie sa fie bine!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DidiAlex spune:

Draga Monica,

nu stiu ce s-ar intampla daca ai simtit gandurile noastre, adorm cu tine in gand si ma trezesc cu tine in gand. As vrea sa iti trimitem asa virtual imbratisarea noastra.
Si ma intreb oare ce face Monica, care ne-a descretit de atatea ori fruntile, cand povestea cum si-a pus cartile de la biblioteka sub bradul de craciun acu 3 ani aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Monica esti in gandurile mele zilnic. Te imbratisez tare tare.

Poate cineva sa faca confirmarile de la paypal? Eu am trimis acum 4 zile si nici o veste.

Mergi la inceput