Capitol 34 bis "Bubu'09" !!Bun Venit Otilia!!!

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

hei pe unde umblatii?

hai la o sau un ness ce va doreste sufletelul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

Hello,

Noi am fost cu copiii la dr. de dimineata, pt fisa medicala pt gradi a Biancai si trimitere la decalotat pt Radu, ne-a dat trimitere la Gr. Alex. la chirurg, stiti sa-mi recomandati pe cineva? Ma bag la mancare, le fac niste ardei umpluti, la ciorba înca nu m-am hotarat. la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

nici nu mai stiu ce vreau sa scriu... iar sunt bulversata. bibi de la umanitare a murit. offf, am vrut sa scriu altceva dar mi s-a intunecat mintea.
parca in ultimul timp nu mai gasesc motive sa ma bucur de viata.

copiii sunt bine, mi-au scos peri albi. toata ziua se bat, se imping, nu le mai ajunge curtea/ casa de ajung seara ragusita. mihaita s-a obraznicit foarte tare, e cam rasfatat. am fost plecati o saptamana la mare, la inceputul lui iulie, si a fost f.f.bine. mihaita era ca pestele in apa (merge prima oara la mare), doar ca nu a mancat. am venit cu el lesinat de foame. nu a vrut.

asteptam sa inceapa scoala pt. alex si gradinita pt. mihaita ca sa fie un pic de liniste, macar dimineata. normal ca stau cu grija pt. mihaita ca nu stiu cum se va adapta, dar sper sa fie totul ok. dana, inca nu am noutati, poate aflu ceva azi.

pe toate si ma intorc la munca. iar cu sufletul greu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaMi spune:

Off.. M#259;d#259;... Imi pe rau...

Pai da'mi un semn cand afli ceva si poate mergem între'o zi in recunoastere, m#259;car sa #537;tim si noi unde ducem copiii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Imi pare rau sa citesc despre inca o pierdere

Ai mei copii au reusit sa doarma azi amandoi odata, dar doar o ora si dupa ce m-am chinui f tare sa o adorm pe Eva...
Dupa ce s-au trezit a facut Vladut desertul (cu ajutor), salata de fructe cu frisca, i-a dat si surioarei lui sa guste din fructele taiate de el :) I-a placut asa de tare activitatea incat l-a sunat pe taica-su sa-i spuna reteta ca sa-si faca si el :))) Apoi a incercat si la bunica-sa, dar nu i-a raspuns...

Eu am o mare durere de cap, nu a dormit Eva bine azi noapte si abia m-am trezit de dimineata...si pe ziua de azi mai am in plac sa gatesc, sa fac tort pt Eva si sa ies si cu copiii afara, si e deja ora 17 :D

pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

nici nu mai stiu ce vreau sa scriu... iar sunt bulversata. bibi de la umanitare a murit. offf, am vrut sa scriu altceva dar mi s-a intunecat mintea.
parca in ultimul timp nu mai gasesc motive sa ma bucur de viata.

copiii sunt bine, mi-au scos peri albi. toata ziua se bat, se imping, nu le mai ajunge curtea/ casa de ajung seara ragusita. mihaita s-a obraznicit foarte tare, e cam rasfatat. am fost plecati o saptamana la mare, la inceputul lui iulie, si a fost f.f.bine. mihaita era ca pestele in apa (merge prima oara la mare), doar ca nu a mancat. am venit cu el lesinat de foame. nu a vrut.

asteptam sa inceapa scoala pt. alex si gradinita pt. mihaita ca sa fie un pic de liniste, macar dimineata. normal ca stau cu grija pt. mihaita ca nu stiu cum se va adapta, dar sper sa fie totul ok. dana, inca nu am noutati, poate aflu ceva azi.

pe toate si ma intorc la munca. iar cu sufletul greu .


Mady esti sanatoasa si copiii sunt sanatosi si te poti bucura ca respiri si ca traiesti..alaturi de familia ta.......ai deja mai mult decat multi altii..

Eu asa am inceput sa gandesc....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaMi

Hello,

Noi am fost cu copiii la dr. de dimineata, pt fisa medicala pt gradi a Biancai si trimitere la decalotat pt Radu, ne-a dat trimitere la Gr. Alex. la chirurg, stiti sa-mi recomandati pe cineva? Ma bag la mancare, le fac niste ardei umpluti, la ciorba înca nu m-am hotarat. la toata lumea.

BIANCA MARIA 28.04.2009

RADU ANDREI 05.03.2011




Scuze ca bag nasul la voi , eu recomand din toata inima pe Laura Topor. Baietelul meu a trecut prin operatie (nu foarte grav, fistula perianala) cand avea cinci luni, pe langa faptul ca este foarte profi este si un mare OM. Ptr. ca Vlad era sub anestezie i-a facut si decalotare, dar nu totala, insa mi-a aratat ce avem de facut si totul a fost ok.
Bafta multa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

uite ca ati disparutttttt...
va aduc eu pe prima pagina. cafeaua am baut-o de dimineata, luata de la automat .

mesajul l-am inceput acum o ora, dar a inceput agitatia asa ca va las.

dana, mihaita e grupa mica B. atat am putut sa aflu deocamdata. aaa, si le trebuie exudat + copro+ eviz epidemiologic la inceput.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Neata,

Eu sunt gata cu mancarurile, tortul in frigider..asa ca va invit la masa! Eva face 8 luni azi! E fetia mare, are 9 kg si 74 cm!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Madi, Dana, o sa fie buburuzele voastre colegi de gradi? Ce frumos

Getuto, tu inca esti in concediu?

Dana, si eu stiu de dr Topor numai de bine, mi-a fost recom pt aceiasi problema de catre o persoana de incredere care este tot doctor.

Picky, sanatate multa Annei!

Emo, cum ti-a iesit gemul?

Eu o astept pe Eva sa se trezeasca sa merg sa cumpar paine, ca am facut mancare, dar n-avem paine si acum e pranzul.

Mergi la inceput