Strugurasi de Sept-Oct 2011 *63*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Jade.. bine ati rvenit..ce vacanta lunga... si eu as mai vrea macar o sapt de mare...
Vrem poze cu voi... c ne-a fost dor rau de voi...

Lena ..offf i-ati luat sange din vena? si noi am dat peste o dr super ok, care nu ne-a prscris antibiotic decat daca in 3 zile nu scade fbra.. dr peditru a Elei a fost socata de acasta atitudine..dr mea nu da sa dea, de asta am incredere in ea.. desi fier ne-a dat si eu ma simt vinovata ca nu ii dau...
O pupam pe scumpica de Maia

Mikka.. cum umblati ? singure? da s-a facut bine multumim de intrebare.. tu de ce-i faci analize Mariei?

Stiti cumva daca e adevarata faza cu : daca albul ochilor e albastrui e lipsa de fier???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

Mikka, eu cred k de la Ac ni se trage, dar nu stiu sigur...

Pai o sa incerc sa reglez fierul din alimentatie.
Imuno stimulator ca sa fie la listuta :)))

Sei, da din vena.

Mikka, pai iti dai seama ce senzatie e sa te tina doi straini de mana, chiar daca nu o durea la un moment dat
Ca asistentele ziceau ca nu doare, pai da... nu e durere fizica, da psihica sigur e, ca nu intelege de ce mami le lasa pe asistente sa o tina de mana, mai ales ca Maiei nu ii place deloc sa ii iau mana si sa ii arat ceva...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LenaC spune:

http://speranta.farca.ro/de-ce-sunt-copiii-agresivi/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Neata.
Fetelor ce program de somn au copiii vostri ziua?

Eva se trezeste pe la 7-7.30.Apoi 9.30-11, 13-15.Inainte dormea si de pe la 17-18 si o culcam pe la 22.Insa, de cateva zile nu mai vrea ultimul somn astfel incat pe la ora 20 e rupta.Deabia trag de ea s-o culc la 21.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

Neata

m-am facut puturoasa si nu ma mai pot trezi dim devreme s aies cu baby afara

ayan se trezeste la 9, apoi doarme asa: 12 - 15, si 17.30 - 18.30....si seara de la 23 /

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zubi spune:

se vede ca nici acum nu m-am trezit bine,ca nu mai tin minte ce sa raspund,dar:
camady, si acuma teopdora este bine? pana la urma de la ce a fost toata treaba asta?

Sei, nu este adevarat, ayan are si acuma albul ochilor spre albastru, i-am facut analizele de sanfe si are prea mult fier de fapt..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sept-Oct2011 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=173780&nm=Strugurasi-de-SeptOct-2011-64

cap nou

Mergi la inceput