Miresele anului 2012

Miresele anului 2012 | Autor: Ciresica5

Link direct la acest mesaj

Dragi miresici,

Daca doriti un mic ajutor pentru organizarea unei nunti asa cum v-o doriti, va stau la dispozitie cu o gama variata de servicii de la decorul salii de restaurant cu huse din brocard, fete de masa, naproane in culori variate, buchete de mireasa si nasa, aranjamente florale pentru prezidiu si mesele invitatilor, lumanari de cununie, aranjamente pentru masini, scari si balustrade, decor pentru biserica cu stalpi decorativi, covor rosu si arcada si pana la diverse accesorii de nunta, marturii, pahare pentru miri, cocarde si corsaje, totul la preturi foarte rezonabile.
Pentru orice informatie in domeniu puteti sa ma contactati la telefon 0745.69.65.32

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

In ziua nuntii, voi, miresicilor, trebuie sa aratati perfect, trebuie sa lasati orice grija de-o parte si sa va concentrati auspra starii voastre fizice, sa va ganditi ca trebuie sa aratati cel mai bine, sa aveti o coafura asa cum v-ati dorit-o intotdeauna, un machiaj care sa va caracterizeze si sa va puna in evidenta tot ce e mai frumos, o manichiura pe masura....si tot ce mai este nevoie ca voi sa va simtiti bine.
Pentru serviciul de make-up , eu va stau la dispozitie. Folosesc produse profesionale SHOW MAKE-UP...se gasesc numai in scolile de specialitate din Italia ( la noi in tara numai intr-o singura scoala de make-up ) apartin in exclusivitate lui Fabio Di Stefano...garantat 100% rezista 24 de ore, fara nici o exagerare, aveti confirmarea multor miresici si nu numai.
Pentru mai multe informatii:
blogul meu: http://make-upmadalinar4u.blogspot.ro/
ma gasiti si pe Facebook. http://www.facebook.com/Madamakeupartist
email: madalina.radu26@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_stefi spune:

Si pentru ca totul sa fie perfect vin si eu oferindu-va texte pentru invitatii 100% personalizate in functie de tema ,de locatie si in functie de caracterul vostru,miresici dragi si ale viitorilor vostri soti.
Astept PM.

Mergi la inceput