FIV in Ungaria 166

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Buna fetele,

Sa fie un capitol fain si cu multe raspunsuri pe care le cautam.

Floryma, sorry ca ma bag ca lacusta, daca ai facut rezervarea si ai pus doar initialul doar G, dar numele de familie e intreg!! ar trebui sa ia in considerare ca e el si nu altcineva , daca nu ai facut checkin- ul on line ar trebui sa fii safe inca !!In orice caz ca sa nu ai surprize incearca la o agentie sa vezi ce ti spune stiu ca foarte greu raspund la tel. Inca ceva poti sa faci schimbare de nume chiar inainte de zbor cu 3 ore nu ca ai astepta atit.
Mai jos am preluat de pe Wizzair exact pretul daca faci direct la ei plata .

Name change fee
via wizzair.com Per flight, per passenger 40 EUR / 34 GBP

Acu good luck!!
Iminoroc!!si la toate fetele care sunt in drum spre Buda!
Olimp - incepe distractia termometrului!!
Am inceput o dieta de zile mari ,(e pt persoanele inainte de operatii) doar o saptamina !!!sper sa fac fata !cica slabesti 6kg . O dupa amiaza placuta!!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) , urmeaza deep tests.
Vine soarele si pe strada mea , adevarat intr-o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

daniella,
nu ne detaliezi si noua dieta asta???
te pregateste in ce fel pentru o interventie chirurgicala???

multa bafta tuturor





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

daniella ai dreptate incepe distractia termometrului ,si bafta la slabit !

floryma eu tind sa cred ca rezultatul anterior era gresit , daca spui ca ai repetat testul de doua ori si ai acelasi rezultat , eventual fa testul si la alt laborator.




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jaguar spune:

fetele mele va salut
astept vesti bune de la buda si de pretutindeni
bafta multa tuturor
va tzuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DaniellaSM spune:

Samira,scumpita,venind de la munca pe tren rad gindidu ma la messajul tau, ma pregatesc pt o operatie chirurgical pe creier,din lipsa de ocupatie si ca tre sa slabesc pt venirea acasa, ca am pus 12 kg in plus ,nu ma recusnoaste nici mama ,si ma mai duc si la nunta in Maramures deci rochita noua , deci a cui e reteta il cheama James Duncan , el zica ca a slabit6 kg si din reviews se pare ca au mai slabit si altii, dar nu ai voie mai mult de o saptamana de dieta , tre sa faci pauza de 2 sapt. si pe urma din nou o sapt. dieta.
Daca doresti am sa o copy & paste aici maine dimi de la munca ca acolo am salvat-o.
cam vad stelute la ora asta de foameeee!!
Olimpmultam sper sa nu pun la loc kilele!!

5 Fivuri nereusite - 2008-2012(London & Szeged) , urmeaza deep tests.
Vine soarele si pe strada mea , adevarat intr-o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

jaguar
tu cum te simti ? cu fluturasi in burtica !

daniella tinem pumnii sa nu se mai depuna!




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina_gh spune:

Buna seara,
Alexia.eu analizele pentru anestezie le+am facut la doctorul de familie, si am platit doar 2 din ele, , in jur de 35 de lei, restul au fost gratuite, a si EKG l-am platit 20 lei. Eu plec saptamana viitoare in Ungaria. Multa bafta.
Olimp, placere maxima si rezultate sigure, IMI drum bun si vesti bune,
bafta, Daniela multa bafta la silueta perfecta, jaguar, cum te simti, ce sentimente te incearca la o luna. floryma bafta.
Noapte buna
pentru toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

buna dimineata !

madalina multumesc de urari , si tie iti diresc drum bun pentru saptamana viitoare sa vii cu vesti bune

apropo mi-am luat tremometru electronic si ne tot distram cu sotul ca mie nu vrea sa imi arate temperatura axiala mai mare de 35,3 , sa nu va zic ca am avut si 34,8 , lui ii arata 36,4 -36,2 , tot rade de mine si imi zice ca am sange de broasca in mine , intradevar mi-e foarte cald si pielea imi este rece ca sa scap de caldura .

acum dimineata inainte de a pleca la birou , mi-a aratat pe balcon o paturita a pisicii si-mi zice vezi sarpe ca acolo te poti incolaci la soare sa iti incalzesti sangele , are chef de glume sotiorul




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floryma spune:

buna dimi fetele...si dulci la toate.

Acum Ana a foste ieri la Buda...m-am gandit la ea, asteptam vesti noi...
Imi este pe drum...asa ca ii tin pumni stransi...
Madalina...tu cand ajungi si incepe la Szeged?
Mamicile Jaguar si Ioana nu ne mai spun nimic de , ati foat la eco?? cum sunteti??
Olimp esti mortala.....

Daniel ma bell...parca nu, sorry dc am scris gresit...., multam fine, am purecat site wizz de mi-au iesit ochi din orbite...tocmai ca de ce imi era frica...am scapat...am sunat de pe orange si au raspuns (cica nr nu poate fi apelat din toate retelele) si i-au spus sotului k taxa de adaugare nume complet este 80 euro , am zis ca unde m-am chitrosit sa cumpar bilete ieftine ajungem la un pret de zbor pana in portugalia si inapoi...am zis asta e mai cumpar unul ptr el si ma cost 40 euro...dar aseara am zis hai sa incerc sa vb eu k ei poate, poate si surpriza tocmai cu 30 min in urma se confirmase rezervarea in sistemul lor si mi-au facut modificarea fara taxe...nu mi-a venit sa cred ...eu happy acum si sper sa nu mai am o zi ca cea de luni....

PS. Asteptam vesti de la mamica soroc...zilele acestea se implineste soroc-ul....



FIV1 Szeged-Iulie 2011_nereusit
FIV2 Szeged-Octombrie 2011_nereusit
FIV3 Budapesta_va urma 2012

PAI 675 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

floryma super tare !ma bucur ca ai solutionat problena fara Money ...
jaguar , ioana cum va simtiti ? ati fost la eco ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C667T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat

Mergi la inceput