PP-DD sau raul cel mai mic?!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

de ce nu intra in politica de ex. Raed Arafat? cred ca ar avea sanse. ati vazut cum s-a mobilizat lumea cand a fost povestea cu SMURD-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Voi ati verificat oferta partidului Noua Romanie? Eu zic ca ar trebui verificata. In rand cu toate celelalte.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Marius n-o verific ca prea dadeau navala cu vanzarea Rosiei! Iar MRU nu-mi place deloc! Daca Monica Macovei intra in chestia asta, poate ma mai gandesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Nu am vazut asa ceva nici cu Rosia nici cu MRU nici cu Macovei. Unde ai gasit astea?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Pai Noua Romanie e cam tot aia cu Noua Republica, uite aici:
http://mihailneamtu.ro/manifestul-pro-noua-romanie/
si Noua Romanie e cu MRU... aceeasi Marie cu alta palarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Voi ati verificat oferta partidului Noua Romanie? Eu zic ca ar trebui verificata. In rand cu toate celelalte.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa


Edit: sorry, am citit republica, nu romanie

Nu doar am verificat-o, ci chiar am vrut sa ma inscriu in partid :)). Daca maine ar fi alegeri as vota cu ei dar pana la toamna mai e, astept sa vad ce face MRU maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Nu am vazut asa ceva nici cu Rosia nici cu MRU nici cu Macovei. Unde ai gasit astea?



Marius sper sa merite aceasta afirmatie a ta care nu te pune intr-o imagine prea buna!
Adica tu erai pe Luna in concediu cand MRU pleda cu avant si f. multa energie pt. canadienii care vor sa puna mana pe aurul de la Rosia(atunci scoate din semnatura pozitia ta!)sau cand ii lauda pe alti "canadieni" cu domiciliul intr-un apartament care pofteau la Cuprumin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Noua Repubica - ma rog m-am gandit la partid nu la miscare si desi se tot vehiculeaza cu Rosia cu MRU samd eu cel putin nu am gasit nicaieri nimic in acest sens. Nu stiu de unde aceste informatii dar nu sunt reale.
De aceea intreb, cine face aceste afirmatii care este sursa?

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Marius uite aici:

http://voxpublica.realitatea.net/politica-societate/dealul-lui-ungureanu-si-groapa-romanilor-bonus-mru-si-rosia-montana-76780.html

Eu am prins partial inteviul la tv. De fapt din prestatiile televizate nu-mi place MRU, nu-mi inspira incredere, mi se pare alunecos, ezitant, preocupat sa dea bine in rol, mi se pare un executant, un tip pus pe-un post nu un lider autentic, n-are substanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:


Dan Diaconescu o alta pleava a societatii romanesti!




Mergi la inceput