IULIA va invinge CANCERUL!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Iulia este o fetita minunata, al carei zambet - daca ai avut ocazia sa-l vezi - nu-l poti uita. Mama ei, Cami a noastra, e un om cald si bun, care trece acum prin momente grele, pe care le infrunta cu un curaj incredibil. Suntem alaturi de amandoua in lupta pe care o duc si credem in sansa lor de mai bine! (Cami ne-a invatat asta!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miley2012 spune:

Dumnezeu sa va dea puterea sa treceti cu bine peste toate necazurile !Nu va pierdeti increderea in El si fiti tari pentru micuta IULIA!!IULIA VA INVINGE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Moni multa sanatate micutei si multa putere parintilor. Am trimis si eu azi 30 de lei cred ca maine intra.

mami de maimutzica mica www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii
poze Alex http://www.flickr.com/photos/72360957@N03/6573967211/in/photostream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

Fetelor,

Astept sa se faca blogul, sa printez niste pliante (eventual cu poza) iar cand merg prin parc sa arat mamicilor de acolo. Voi face un tabel cu nume,prenume si semnatura si iau eu banii, nu ma las ca vor vira ele pt. ca arunca hartia...

Diseara voi vorbi cu preotul din bloc si poate ma primeste o duminica la usa bisericii daca el le prezinta cazul oamenilor de la el din parohie...
O sa vb.si cu preotul din Onesti, ma cunoaste foarte bine si poate fac si acolo o duminica...
Prin biserici se mai aduna bani, daca cunoasteti, merita incercat...

Oricum, trebuiesc adunati mai mult de 10.000 euro, stiti foarte bine cat costa spitalizarea, transport etc....





Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7575 spune:

M-am gandit, nu ma ia nimeni cu japca la politie daca iau bani la oameni din parc ?
Imi trebuie o autorizatie ?

Poate ajung la inchisoare , femeie cu burta la gura

Ramona - mami de Stefan - 27 aprilie 2009
+ 25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:

De fiecare data cand aud de copii loviti de asemenea crunte diagnostice ma cutremur
Sunt convinsa ca IULIA va invinge in lupta asta!Nu se poate altfel........are doar 3 anisori si toata viata inainte!
Suntem alaturi de ea si de parinti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Monica, cred ca maine vor intra din partea mea 200 lei in contul deschis de tine.
In afara de ajutor financiar pt operatia Iuliei, prin diferite modalitati (donatii, bazar, etc), cu ce mai putem fi alaturi de ea? Cu ganduri bune, rugaciuni? Eu stiu din experienta cat de mult ajuta. Am vazut la alte cazuri unde fetele erau unite ca faceau rugaciune colectiva la o anumita ora, spirala de rugaciune, cred ca stiti la ce ma refer. Ne unim si noi in rugaciune? Eu cred in Dumnezeu si fara credinta asta nu as fi reusit sa trec mai departe peste unele incercari. Sau sa deschizi la Sufletul credintei un subiect unde putem posta ganduri si rugaciuni, poate unele fete de pe DC nu intra la subiectul de la Umanitare si acolo o vor sustine pe Cami si pe Iulia?


Monica, mami de Claudiu, de Luana, si de ingeras Alma
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

OK, inseamna ca paypal-ul va mai dura fiindca inca nu mi s-a emis cardul aferent contului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica, iti multumesc pentru idee. Si eu cred ca daca ne unim mai multe in ganduri si-n rugaciune va avea efect. Desi nu sunt eu cea mai indicata sa deschida subiectul acolo...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way

Every saint has a past. Every sinner has a future.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Trebuie sa ne unim si sa facem tot ce ne sta in putinta sa o salvam pe micuta nostra draga Iulia.Sa ne rugam mereu bunului Dumnezeu sa fie bine.

Am reusit sa pun doar trei produse la bazar, din pacate imi da eroare, revin maine cu restul.

Monvas: tot respectul


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput