unde mergem la mare ?

unde mergem la mare ? | Autor: gabriela_tutuianu

Link direct la acest mesaj

dorim sa mergem la mare - de preferat in mamaia , iar preturile de la hoteluri ne sperie . stiti vreo pensiune draguta sau vreo vila ?

poate fi si in alte statiuni , dar ne place plaja din mamaia si ar insemna sa facem naveta . nu ar fi totusi vreo problema .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

ai cautat pe site-ul turistinfo.ro ? Stiu ca sant foarte multe oferte la vile in Mamaia Nord.

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

am cautat dar una e pe net , alta este cand cineva a fost acolo . nu prea am luat tzepe mari , dar am luat . asa ca apelez la cine a fost sa ne dea un sfat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Eu sunt in acest moment in mamaia la hotel.Totul e ok, apa calda, lume relativ putina ( azi ce a fost mai agitatie) vreme buna, nu mi s-a parut canicula din Buc desi aseara la ora 20 erau 32 gr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

si eu recomand Mamaia nord,mai ales pt familiile cu copii,liniste,curatenie,apa cu intrare lina,ne-a placut ffff mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

gabriela, intra pe acel site romanesc de impresii turistice, vei gasi nenumarate recomandari pentru hoteluri, pensiuni si vile de pe litoralul romanesc. sper sa gasiti locuri disponibile si sa va incadrati si in buget.

eu una as putea paria ca in maxim 1 saptamana-10 zile va incepe invazia algelor pe litoral. temperaturile ridicate din ultima perioada favorizeaza inmultirea algelor, iar dupa canicula va urma cel putin o ploaie puternica + mare agitata, care va aduce la mal tone de alge si scoici.

Mergi la inceput