Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (71)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

adrianaady nu renunt inca.....

32 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot FIV 1 reusit gemeni
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

fetelor, eu personal nu inteleg grija asta excesiva (curiozitatea?) pe care mi-o purtati; ok, m-ati strigat o data, de doua ori, dar nu este cazul sa devin zilnic un subiect de discutie...
daca am dispozitie sa scriu - scriu, daca nu - nu. cred ca am si scris in ultimul mesaj ca am si zile mai proaste - ma gandeam ca intelegeti mesajul. plus ca mintea mea e preocupata de altceva in perioada asta.

ralu s-a comportat f corect, in sensul ca nu a insistat sa dea de mine (mi-a scris un mail, dar atat; fara telefoane si altele), desi ne stim demult si ar fi fost indreptatita la o adica sa o faca.

suntem bine, multumesc. doar ca DC incepe sa ma cam sece in multe privinte...
asa ca va doresc nasteri la termen si bb-i sanatosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

balanta multumesc la fel si tie....scuze ptr deranj

32 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot FIV 1 reusit gemeni
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

anabel, nu e vorba de tine, draga mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Balanta, imi pare rau ca te-am necajit cu insistenta de a afla vesti de la voi.Nu e vorba de curiozitate, ci chiar de nevoia de a sti ca sunteti ok.
Nastere usoara si cat mai aproape de termen!




Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Balanta imi cer scuze daca am deranjat cu ceva, a fost fara intentie ...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalinaexl spune:

Brigit ma refeream la acid folic si B6. In rest imi aduc aminte de niste proteine si erau ok. M-am linistit acum in legatura cu asta dar tocmai ce m-am cantarit si fata de sapt trecuta am scazut 100g. Sper sa nu fie nimic. Poate doar sapt asta nu am pus deloc kg si 100g poate e de la schimbatul pijamalelor. Astazi am programare la eco si sper sa imi zica numai de bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Cata, bafta la eco!
Stai linistita ca stiu bebeii sa isi ia ce sa le trebuie ca sa creasca. Nu e musai sa se vada la cantar. Poate ai manat mai putin, mie asa mi se intampla de cand e f cald.
Ai schimbat prefixul?C


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anabel79 spune:

catalinaexl si eu am avut sapt cand nu luam in greutate stai linistita....

bafta la echo!

32 ani, boala autoimuna Hashimoto,ATPO, Anti TG si ANA pozitivi, mutatia MTHFR C677T genotip homozigot FIV 1 reusit gemeni
34+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Brigit sambata i-am vazut pe pitici la eco, cresc mititei. Ma abtin cu greu sa nu ma duc saptaminal la ecografie, sper sa scap de fobia asta curand. In schimb ma lupt cu un rau de la stomac, de abia pot manca ceva Sper sa treaca, sau nu trece prea curand
Catalina mult noroc la eco, sa vii cu vesti bune despre bubureze

Mergi la inceput