FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 24

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Lara, e f bine ca esti relaxed, lenea ti-o impartasesc intru totul...
Daaa, si eu sunt curioasa la maxim daca totusi unele idei se mai schimba... Ar fi pacat sa nu, totusi vorbim de un medic extrem de inteligent ca sa isi permita sa ramana ancorat la un anumit nivel.




Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Fetelor pe 4 iulie la 8:30 este speaker colega noastra de suferinta Beatrix, fetele vechi o stiu . Este reprezentanta SOSI .

Laura nu fac nimic deocamdata, luna asta nu am dr, luna viitoare vrea sotul sa stea ca o soparla la soare 10 zile ... abia in sept pot face ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Pt prima pag :
Schema ET cu embrio donati
Schema 1 (Ella43) http://i1267.photobucket.com/albums/jj544/fivdonate/scheme%20tratament/1schemaella43.jpg?t=1341244043

Dc a mai avut cineva schema asta sa-mi spuna sa o trec in dreptul ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Ella te rog verifica dc e bine schema. Clexane am dedus ca e 0.4 iar pregnyl 5000UI. Cat faci la declansare si cat faci la ET? Progynova nu stiu cate mg are dar banuiesc ca e de doza unica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Sper, ce tabel frumos ai facut!!!!

Arata super profi.


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Brigit ma bucur ca-ti place, urmeaza schema ta dar o fac dupa ce bucataresc un pilaf cu legume mexicane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Spor la bucatareala!!!!si pofta mare!


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sper e fata cu speranta dar este si isteata

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

buna fetele
ce mai faceti?
am facut azi beta=262; nu m-am dezmeticit inca
hai sa va spun "povestea de succes": sambata 23.06 ne-am urcat in masina la 5 dimineata si ne-am oprit in brno; am facut shopping (multa bere si mustar ), ne-am cazat, am mancat si am tras pe dreapta; duminica ne-am prezentat la clinica, am luat copii si dusi am fost spre casa. luni si marti relax acasa, iar de miercuri la munca. am incercat sa nu ma gandesc nici o clipa la situatia mea si m-am comportat absolut normal. va spun asta pentru a inlatura superstitiile legate de calatorit, stat in pat etc...si inca ceva, pentru mine este al 3-lea ET si este prima data cand nu mai indop cu vitamine si diverse. deci....vitaminele sunt bune pentru cele care vor sa obtina ovocite de calitate, pentru noi sunt de ajuns estrogenul, prednisonul, utroestanul. dr de la brno mi-a spus ca estrogenul si progesteronul sunt singurele importante la un endo bun. binenteles asta in conditiile in care nu exista alte probleme.
ari miscati funduletul masat la brno si apoi hai la cico
sandy imi pare rau pentru ce ti se intampla
ella hai preia stafeta
roadetot te rog mult, mergi la brno dupa embrionii ramasi; procedura de FET este mult mai simpla si inca ai o sansa
amaliaro sa fie cu noroc!
lara sper sa citesti cu un scop precis
qiao te astept si pe tine; trebuie sa-l imbatam pe micul luptator cu limo
sper multumim pentru munca pe care o faci pentru acest site; sper ca informatiile pe care le sintetizezi atat de bine sa ajute cat mai multe fete in lupta asta nenorocita cu infertilitatea
gravidutele va pup, iar aspirantelor va doresc sa treaca repede timpul si sa va indepliniti visul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:


suuuupeeeeerrrr!!!!
FELICITARI!!!!
sa vezi ce masca sunt eu habar n-am avut ca testezi!!!! esti mortala, smaickule!!!
hai, sa fie bine pana la capat!!! pup maxim!!
p.s.: mi-a sarit si starea vegetativa de extaz..


to be continued..

Mergi la inceput