Gradinita King George sector 4

Gradinita King George sector 4 | Autor: kular

Link direct la acest mesaj

Buna,

De luna aceasta trebuie sa mearga si fetita mea de 1 an si 10 luni la aceasta gradinita (la sediul din Brancoveanu) si as vrea sa stiu daca mai are cineva copii acolo cum este.

Nu am dus-o inca pt ca a racit si este in tratament inca.

Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns memo3nov spune:

Buna'
Eu am fetita la KG in Brancoveanu de cand s-a deschis.
Anei i-a placut de cand am dus-o,educatoarea e draguta si iubeste copii,se poarta frumos cu ei,la fel si ingrijitoarele.Mancarea e mereu proaspata (au bucatarie propie),e curat,au si spatiu de joaca afara,si au multe activitati,nu au timp sa se plictiseasca.Chiar saptamana trecuta au fost la muzeul satului,si au avut si carnaval.
Noua ne place tare mult,si unde mai pui ca nu au nici scoruri ca la celelalte gradinite private.
O recomand cu drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvyMonik spune:

Din octombrie as dori sa-l dau si eu pe baietelul meu de 1 an si 10 luni la gradinita King George din Brancoveanu. As dori sa mai "aud" cateva pareri desprea ac gradi, de ex baietelul meu mai poarta pampersi, nu adoarme singurel, decat daca ma pun langa el,credeti ca va avea probleme acolo, sau mai sunt copilasi care au "problemele"astea:)
Ii verifica dimineata sa nu fie bolnaviori? daca e vreun copilas cu mucisori de ex il mai primesc in ziua respectiva?
E primul meu copil si nu am mai avut experienta in gradinite:)


Va multumesc din suflet pentru orice parere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns opersoana spune:

buna sunt noua pe aici,am si eu cate ceva de "zis"despre aceasta gradinita,nu vreau sa fiu rea,dar realitatea nu este cea care este descrisa cand mergem acolo sa o "vedem"si sa vorbim despre inscrierea copilului.am vizitat aceasta gradinita de mai multe ori si mereu am observat personal nou(ceea ce mi-e nu imi convine,,,)referindu-ma la ingrijitoare care ele se ocupa mai mult de copii,sau chiar lipsa personalului,cat despre mancare nu stiu este urat ce zic dar arata ca niste"laturi"morcovii taiati cu toporul,necuratati,,,,si sunt multe de zis,va pup si mai vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns costy_ony spune:

Buna ziua,

Mai are cineva informatii despre aceasta gradinita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns opersoana spune:

mai revin eu cu alte pareri despre aceasta gradinita,care mie nu imi place,tot timpul personal nou,umilinta din partea conducerii catre personal(fata de parinti),copii foarte multi intr-o grupa(stau eu si ma gandesc daca sunt atati de multi cum se descurca oare o ingrijitoare cu ei?si banuiesc ca educatoarea nu are ea grija de ei!)uofff multa dezorganizare in aceasta gradinita,mai astept si alte vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sandy_2008 spune:

Buna,

Eu am avut copilul inscris la aceasta gradinita doar 2 saptamani, pentru ca am decis sa il retragem avand in vedere lipsa lor de comunicare, raspunsurile evazive si contradictorii ale personalului de acolo, lipsa de experienta a educatoarei ("Domnisoara Vali") etc.

Mergi la inceput