"Sotul meu este tatal copilului tau? "

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eLcristina spune:

Da si pe mine m-a socat intrebarea Zanei.
Cred ca este obsedata de faptul ca Junior al ei o inseala si a avut o rafnire,imposibil de mascat sau ascuns :((((

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Eu din ce am rasfoit in presa am inteles asa: ca dna in cauza, Adriana, a lansat o bomba dupa care s-a asezat ceata. Ziarul care a publicat-o a mers mai departe cu presupusul ca e vb de St Banica Jr. Andreea s-a ferit sa ia de buna declaratia respectiva, ca venita din gura Adrianei-specifica televizat ca ea nu a vazut-o pe Adriana zicand cele afirmate de ziar..Insa timpul a trecut si madama a continuat sa pastreze tacerea, neluand atitud sa zica, Da mei, e copilul lui Banica! ori Nu, nu este.
Cine le-a pus fata in fata la gala a fost ori pus pe glume proaste ori incet la rotite:(( din moment ce scandalul treneaza de 1 an si exista si un proces pe rol intre ziar si Banica..an in care Adriana tace, chit ca sotii Marin-Banica sunt varati intr-un scandal neintrebati.
Insa tot e uou! reactia, e drept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

si de ce tb Adriana sa se disculpe ca ziarul a zis ca e vorba de banica JR? Mie mi se pare ca madam banica a dat dovada de o mare badaranie si o acuza pe fata de la inaltimea statutului ei de mare diva absolut degeaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

E prima data cind citesc despre asta(ca nu citesc mai nimic din presa romana) si indiferent daca a fost badarana sau nu,raspunsul celeilalte a zis multeee.
Eu zic ca umbla cu cioara vopsita.O femeie nevinovata sarea ca arsa la asa intrebare.Eu personal nu as fi acceptat sa stiu ca cineva ma banuie de asa lucru si nu as fi raspuns cum a raspuns respectiva.Daca nu avea nimic de ascuns zicea clar "femeie esti dusa cu pluta,normal ca nu e el tatal copilului meu".
Asadar eu inclin sa cred ca e.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Pai se pare ca ziarul ar fi preluat niste declaratii ale Adrianei. Diva zice ca e exact pe dos, Adriana, sau mai bine zis Stefan ar fi nevinovat, doar Adriana isi face publicitate pe spatele lor declarand asa ceva unui ziar de scandal apoi pastrand o tacere de aur.

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Orice discutii ar fi fost in presa, mi se pare lipsit de eleganta sa adresezi o asemenea intrebare intr-un asemenea moment si context si sa mai si insisti atit. Rufele se spala in familie, nu in public si daca AMB si SB ar avea o relatie "perfecta" acest gen de intrebari nu si-ar avea rostul. Adica eu nu as intreba o straina daca este mama copilului sotului meu orice ar spune ea, atita timp cit sotul meu ar nega treaba asta. Pur si simplu cred ca sunt lucruri care nu se fac.



http://scrisoaredelamosul.blogspot.com/

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Un raspuns la obiect :

" Andreea draga, ai gresit cumplit, cu acesta nefericita incercare de a intimida o nerusinata. Nerusinatele nu se vor rusina niciodata ! Vor triumfa cu mai multa nesimtire, de fiecare data cand vor reusi sa scoata din minti, o femeie de onoare. Explicatiile trebuie sa le ai, doar cu sotul tau. Nu este cazul sa cobori la nivelul unei troace, ca te vor manca porcii.
Situatia, sotul tau trebuie sa o rezolve, desi practic, nu a fost formulata nicio acuzatie directa la adresa lui. Creatura aceea se joaca, nu se stie de-a ce. Indiferenta e cea mai buna arma, in cazul acesta. I-ai dat prea mare atentie. Nu merita ! E doar un #355;antar care bīzīie, c#259; altceva nu e in stare sa fac#259;. Doar indivizii josnici pot aproba, un comportament ca al ei. Iar de ei, nu trebuie sa-ti pese..... "





allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

uitati aici inregistrarea in direct de la premiile VIP :
http://www.evz.ro/detalii/stiri/andreea-marin-banica-adriana-nicolae-premiile-vip-989016.html

Mie din totdeauna mi se pare nesuferita madam Banica-jr dar acum a fost extrem de penibila....Din figura celeilalte,din mimica,raspuns...hm,nu pare ca raspunsul e nu dar oricare ar fi situatia,nu era contextul potrivit....Mda,daca domnita cu pricina nu a deschis proces de paternitate,ce grija mai are madam Banica-jr al cui e pruncul cu pricina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Alina, Andreea a trecut printr-o depresie post natala si cred ca nici acum nu este prea bine. Mimoze de astea care se baga singure in seama, o afecteaza vizibil. Eu cred ca este vina lui Banica ( pe care il antipatizez ), ca nu a clarificat situatia, stiind ca sotia lui are un psihic fragil.



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina spune:

Allinta,daca era depresie post natala cred ca ii trecea,pare-mi-se ca fetita lor are spre 5 ani.Daca are o alta depresie,cred ca tratamentul e cea mai buna solutie sau ma rog,o solutie muuult mai buna decit de a se face super-mega-extrem de penibila.
Tu ai vazut cum a insistat la final? Mai sa o ia pe inamica de par ,cred ca putin mai lipsea .

Clar ca Banica-jr trebuia sa o lamureasca pina acum dar cred ca are incredere in el exact de 2 lei si daca atita minte are sa se dea in spectacol intr-un spectacol ,e clar ca Banicii astia se potrivesc de minune .

Daca nu s-au lamurit pina acum (am inteles ca scandalul e de ceva ani)si a ajuns sa o intrebe in public pe respectiva,e clar ca Banica e cam taticu'.Pina la urma,trebuie sa se consoleze si madam Banica-jr ca in cazul lor,se aplica o vorba din popor conform careia mama e sigura dar tata...nu.

Mergi la inceput