Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Ei, mai rau decat v-a tras-o Elle nu apuca capcaunul sa va "facaluiasca", stai linistita.

Ai dreptate, nu pot si nu vreau sa inteleg!!! Voi sunteti convinse ca ati fi castigat acolo cativa gologani daca nu cadea sandramaua! Asta pentru mine e ceva ce nu voi putea niciodata sa inteleg. Desigur, inca exista oameni care viseaza ce-ar fi facut ei cu banii daca nu cadea caritasul, SAFI-ul sau FNI-ul

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Androix

Ei, mai rau decat v-a tras-o Elle nu apuca capcaunul sa va "facaluiasca", stai linistita.

Ai dreptate, nu pot si nu vreau sa inteleg!!! Voi sunteti convinse ca ati fi castigat acolo cativa gologani daca nu cadea sandramaua! Asta pentru mine e ceva ce nu voi putea niciodata sa inteleg. Desigur, inca exista oameni care viseaza ce-ar fi facut ei cu banii daca nu cadea caritasul, SAFI-ul sau FNI-ul

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!


mai mama omida...cum stii tu ce gandeste fiecare, mai rar...sa nu-ti fie de deochiu!

ps. apropos de "v-a tras-o Elle" tu chiar crezi ca ea a iesit in castig?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Buna ziua,
dupa ce am aplicat la cateva proiecte mi-am dat seama ca am o problema cu evaluarea muncii mele . Ca sa citez pe cineva sunt o "scumpa".
Care ar fi pretul pentru acest proiect?
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1948533

Si in general e vreo regula la licitare ca sa prinzi un proiect? Cu ce sa ma compar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

atata vreme cat am fi putut sa convingem si pe altii sa se bage sub noi am fi luat banutzul... dar nu a fost sa fie

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

ala cu graficele in excel s-a dat altuia ptr 24usd....de acum incolo o sa licitez 10usd :)) indiferent de proiect, o sa dau lovitura mai ceva decat cu zeek

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

10usd... asta strategie .. . de piata... mai ceva ca pakistanezii...:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

:)) Mai fetelor sunteti haioase.

Acu na, 10 dolari, 24... da' 24 e un pret corect din punctul meu de vedere... 50 n-as fi dat, ca era de lucru 1 minut/grafic, ce naiba....

Depinde de puterea fiecaruia de munca si de timp liber, si de pretentii... Eu v-am povestit pe la inceputuri, ca pe 10 dolari (u in primul, in al doilea proiect :D) am facut pentru un indian (eu pentru el, nu invers...baiat destept) colect de 1000 de online shops din Italia... frumos, pe caprarii (si alea date de el), dupa regulile lui....:))

Cred ca la inceput toti tre sa facem unu imposibil pe bani putini, o fi testu de intrare in sistem :D.

Glumesc, desigur... a inceput trebuie sa fii putin mai ieftin, chiar daca nu-ti convine.. dupa ce vine ratingul e mai usor de prins altul, si altul....

Si, v-am zis....tipa care a prins primul proiect avea deadline 2 zile, l-a facut intr-o zi... 20 de dolari... ii asteapta...Deci se poate, deja nu mai sunt singura care are proiecte la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihadum

Buna ziua,
dupa ce am aplicat la cateva proiecte mi-am dat seama ca am o problema cu evaluarea muncii mele . Ca sa citez pe cineva sunt o "scumpa".
Care ar fi pretul pentru acest proiect?
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1948533

Si in general e vreo regula la licitare ca sa prinzi un proiect? Cu ce sa ma compar?




Mihadum, l-ai luat tu? ca vad ca a ales un roman deja :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Nu, eu sunt alt roman... S-a dus si asta...
Apropo, banii astia trebuie declarati, nu-i asa? Se impoziteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Nina, mai usor cu etichetarile ca eu nu am jignit pe nimeni!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!



>>>Continuare

Mergi la inceput