Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Chiar daca pare greu de crezut, sunt oameni in toata lumea care au castigat sume mari de bani din Zeek, si-i gasiti pe multi dintre ei pe net.

Eu unul te cred. Si Ioan Stoica & securistii din spatele Caritas au castigat milioane de dolari.


Move on. Caritasul a fost un joc PIRAMIDAL, ILEGAL, de-aia nici nu a functionat. Ca el sunt o gramada in toata lumea. Nu este cazul cu Zeek.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Eu una, nu pot sa inteleg cum oamenii se pot plange despre o oportunitate unde incepi gratuit, ti se da, in acest caz, 146 dolari, ...

Pana si Dan Diaconescu sau Mircea Geoana cu cei 20000 de euro de caciula sunt mai credibili ...


Bai nene, luati-l de-aici ca innebunesc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

ok, am reusit sa verific si eu numarul de zile...azi as zice ca am fost a 61-a zi..., silver sunt...nu s-a intamplat nimic, nici macar nu am vip point sunt tot cu bonus points alea (cica m-am inscris pe 21 aprilie)


Relax, it will happen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

6. Here's an example as it relates to the VIP bucket: Let's say you
are a qualified member and you have 500 bids in your "VIP" bucket.
Then let's say that tonight the company awarded a 1.5% payment. And let's assume that your Bid Repurchase Preference is set to zero percent (0%). 1.5% of 500 is 7.50. Therefore, your Cash Award amount would be $7.50. That $7.50 would appear in your Cash Available bucket. If the same percentage was paid tomorrow night you would see $15.00 in your Cash Available bucket. this would continue, based on that Award percentage, until you had been paid on them for 90 days. Then your VIP bucket would be empty and you would not receive nightly Awards until you bought more bids.

Din acest paragraf reiese ca VIP points nu sunt = dolari.
Daca eu cumpar o galeata de prune cu pretul de 1 euro /pruna nu inseamna ca in galeata am euro, am prune.
Si nu trag pe nimeni de urechi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb
Chiar daca pare greu de crezut, sunt oameni in toata lumea care au castigat sume mari de bani din Zeek, si-i gasiti pe multi dintre ei pe net.

Eu unul te cred. Si Ioan Stoica & securistii din spatele Caritas au castigat milioane de dolari.


Move on. Caritasul a fost un joc PIRAMIDAL, ILEGAL, de-aia nici nu a functionat. Ca el sunt o gramada in toata lumea. Nu este cazul cu Zeek.



Ma scuzati, noi din Caritas ne-am luat covoare... Si nu numai...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

raport pe ziua de azi
Cash Available: $2.81 (Request Check)
VIP: 148.69 Points
Leftover Change: $0.91
Bonus Balance: 0.00 points

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Hai ca e bine! go on!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj
Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilordaca ai deschis payza, vezi ca trebuie "verificat" pentru "confirmare", eu presupun ca nu ai facut pasul asta...dac ai internetbanking la ing (cred ca se cheama online banking la ei) da poti plati cu op electronicin payza, din main payza account alegi Verification, vei vedea ca sunt 3 variante posibile, tu alegi varianta A, urmezi pasii descrisi acolo (i-a descris si Elle mai devreme intr-un post) la final iti vor da niste informatii de plata: contul in care platesti etc plus codul de plata, care este unic si iti este atribuit tie pentru plati, cu datele astea din internet bankingul tau completezi op-ul ai grija la descrierea platii sa treci codul de plata, citeste atent indicatiile payza si fa intocmai cum spun ei....Nina,mami de,
Multumesc. Ca sa fac upgradarea la silver intru pe zeekrewards si dau upgrade? de acolo am vazut ca am varianta sa platesc cu cardul sau cu alert pay, e corect ce zic ?
am inteles ca nu merge plata cu cardul...alegi payza....si initiezi plata din payzaNina,mami de,
Multumesc din nou. La verificare imi cere 155 de RON. Daca-i depun, ce se va intampla cu banii astia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilor
daca ai deschis payza, vezi ca trebuie "verificat" pentru "confirmare", eu presupun ca nu ai facut pasul asta...dac ai internetbanking la ing (cred ca se cheama online banking la ei) da poti plati cu op electronic

in payza, din main payza account alegi Verification, vei vedea ca sunt 3 variante posibile, tu alegi varianta A, urmezi pasii descrisi acolo (i-a descris si Elle mai devreme intr-un post) la final iti vor da niste informatii de plata: contul in care platesti etc plus codul de plata, care este unic si iti este atribuit tie pentru plati, cu datele astea din internet bankingul tau completezi op-ul ai grija la descrierea platii sa treci codul de plata, citeste atent indicatiile payza si fa intocmai cum spun ei....

Nina,mami de,



Multumesc. Ca sa fac upgradarea la silver intru pe zeekrewards si dau upgrade? de acolo am vazut ca am varianta sa platesc cu cardul sau cu alert pay, e corect ce zic ?





am inteles ca nu merge plata cu cardul...alegi payza....si initiezi plata din payza




Multumesc din nou.
La verificare imi cere 155 de RON. Daca-i depun, ce se va intampla cu banii astia?





banii aia sunt si vor fi ai tai, din ei vei plati upgradul la silver si vei ramane cu un sold de 107ron (si ceva banuti) pe care ii vei folosi tot tu, ca sutn banii tai

virarea sumei este garantia ca persoana care deschide contu lde payza este tot una cu titularul de cont bancar

ai grija sa completezi opul cum spun ei, si nu uita codu lde plata asta asigura intrarea banilor in contul tau de payza... dupa ce ai banii in cont si contul verificat, mergi pe uograde din zeekrewards si urmeaza pasii

dupa ce ai facut plata dezctiveaza plata automata (daca nu o faci, payza va plati automat innoirea lunara pentru silver...daca nu te deranjeaza, las-o asa, dar daca vrei sa ai tu controlul platilor e bine sa o dezactivezi...eu asa am facut)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui nadaflorilorbanii aia sunt si vor fi ai tai, din ei vei plati upgradul la silver si vei ramane cu un sold de 107ron (si ceva banuti) pe care ii vei folosi tot tu, ca sutn banii taivirarea sumei este garantia ca persoana care deschide contu lde payza este tot una cu titularul de cont bancarai grija sa completezi opul cum spun ei, si nu uita codu lde plata asta asigura intrarea banilor in contul tau de payza... dupa ce ai banii in cont si contul verificat, mergi pe uograde din zeekrewards si urmeaza pasiidupa ce ai facut plata dezctiveaza plata automata (daca nu o faci, payza va plati automat innoirea lunara pentru silver...daca nu te deranjeaza, las-o asa, dar daca vrei sa ai tu controlul platilor e bine sa o dezactivezi...eu asa am facut)Nina,mami de,
Multumesc mult Dar dupa ce am platit upgradarea, pot scoate banii din Payza sau raman acolo pe veci? Iertati intrebarile multe

Mergi la inceput