Oportunitati de munca la domiciliu (4)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui ingridnen

mie nici codul acela nu mi-l da azi...in sfarsit, mai incerc diseara de acasa.
Dar de ce sa ne inchida contul, din ce motiv ?


Ingrid si Cristi 9 ani


eu am pus o intrebare cu privire la ce a patit aka, am intrebat cum e posibil si le-am sugerat sa puna o intrebare de verificare cand modifici datele personale, modul de plata etc., intrebarea a stat in moderare o zi intreaga, a doua zi a fost stearsa, in plus nu-mi mai apare la logare "perdeaua" aia cu updates, am avut vreo 2-3 vizitatori pe pagina intr-o singura zi....

acum astept ziua de 27 sa vad daca intra banii, ca am facut inca o retragere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Si eu am probleme. Imi spune ca "account in locked". Oare sa fie pt. ca ieri am cerut retragere de 20 usd ????

Elle ce se intampla ? ce trebuie a facem ?

Mamica de Calin 26.11.2009


incearca din nou, asa mi-a spus si mie si apoi la urmatoareai ncercare m-am logat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

eu nu am apucat sa scot nici un banutz inca

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

O sa analizez ideea cu grupul, poate gandesc vreo strategie in concediu... N-as vrea neaparat sa-mi asum responsabilitatea asta, sa ajungem la cine stie ce discutii.

Eu de fel sunt un om corect, dar unde-s mai multi parerile sunt impartite. Dar vedem, probabil ca merita incercat mai ales pentru joburile de grup. Numa' sa tina altii contabilitatea - omu', cu orele muncite, sau procent din proiect, sa imparta banii ... Aici mi se pare complicat, ca voi ziceti - cat o fi, ca ar fi primul, al doilea... sa fac experienta... nu cred ca merge asa. Proiectul e proiect, banii bani, cat e se imparte.

Eventual careva cu un pay-pal de sacrificat, sau care are contul singura, sa putem face sub-cont la el (nu stiu, ma gandesc la asta, eu nu cred ca pot sa mai fac un cont cu acelasi paypal...am deja contul meu si subcontul sotului...).

Ramane de analizat, veniti cu propuneri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

O sa analizez ideea cu grupul, poate gandesc vreo strategie in concediu... N-as vrea neaparat sa-mi asum responsabilitatea asta, sa ajungem la cine stie ce discutii.

Eu de fel sunt un om corect, dar unde-s mai multi parerile sunt impartite. Dar vedem, probabil ca merita incercat mai ales pentru joburile de grup. Numa' sa tina altii contabilitatea - omu', cu orele muncite, sau procent din proiect, sa imparta banii ... Aici mi se pare complicat, ca voi ziceti - cat o fi, ca ar fi primul, al doilea... sa fac experienta... nu cred ca merge asa. Proiectul e proiect, banii bani, cat e se imparte.

Eventual careva cu un pay-pal de sacrificat, sau care are contul singura, sa putem face sub-cont la el (nu stiu, ma gandesc la asta, eu nu cred ca pot sa mai fac un cont cu acelasi paypal...am deja contul meu si subcontul sotului...).

Ramane de analizat, veniti cu propuneri.



eu nu am paypal...e greu de setat comparativ cu payza?!...singura mea problema e ca nu am cum sa ajung la banca

o sa imi bag nasul prin paylpal sa vad ce si cum...am un cont mai vechi dar nu are cont bancar si card atasate, a avut acu 12 ani dar pentru ca am inchis contul bancar atasat, paypalul a ramas in aer, si oricum era neconfirmat, ca trebuia sa trimit copii scanate si nu m-am indurat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

gata, am reusit sa intru in zeek si sa bag anuntul

totusi nu inteleg de ce imi cere codul acela captcha..pana acum 2 zile nu era asa.

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

ei, paypal am zis eu ca asta folsoesc. Da, poate fi si payza ca ei accepta, eu n-am mai gandit variantele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

ei, paypal am zis eu ca asta folsoesc. Da, poate fi si payza ca ei accepta, eu n-am mai gandit variantele...


contul vechi de paypla nu-l pot folosi, ca era setat pe germania si nu pot schimba tara, am facut unu nou, nu mi se pare avantajos, nu poti sa faci decat plata cu cardul si pe card, mie cardul imi expira la anul in februarie si pe urma nu stiu cand voi intra in posesia celui nou...asta ar insemna ca daca voi avea bani in paypal o sa ma uit la ei ca la slanina din podul vecinului...

am monetbookers = skrill...care are aceeasi boala, cardul asta nenorocit, o sa ma mai bag un ochi in skrill sa vad daca au varianta cu contul bancar

paypalul are varianta cu contul bancar numai pentru americani

vworker face plati prin paypal, skrill, nu'sh ce check si payoneer... la check si payoneer iti iau comisioane f mari (primul 10usd si al 2-lea vreo 15usd), p[lus ca primul stiu de unde pot sa iau banii..imi e ca e doar pentru americani... iar la al 2lea nu l-am mai studiat de aproape dupa ce am vazut comisionul la tranzactie :))


la zeek baga captcha aia numai cand te pun sa repeti logarile, eu m-am logat acum 30 de minute si a mers din prima..o fi pagina lor aiurea, nu stiu ce sa mai zic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihadum spune:

Buna dimineata,
ma uitam la proiectul acesta
http://www.vworker.com/RentACoder/misc/BidRequests/ShowBidRequest.asp?lngBidRequestId=1946749

"The job is to type up results from a Horse Show in a set format. The results are currently in an excel format but to be acceptable for a certain computer program the results have to have certain symbols added to the text and formatted"

Intreb si eu... ce vrea sa spuna cu Horse Show?
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

A omis individu atasamentu'.

Io zic ca-s curse de cai, ca mai vazusem unul care avea nevoie de un soft pentru inregistrarea datelor, etc.. Se distreaza aia pe-acolo, nu gluma!?!

Ma rog, nu cred sa fie vreo filosofie, ar trebui sa fie ok. Era bine daca avea exemplul. Las ca-i trimit eu mesaj acu.

Mergi la inceput