FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 23

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Loanaiti place poza de la avatarul meu?

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

DORINTA SUPER VESTE!!!!!
Esti graviduta Ce frumos.

Felicitari si sa-i porti sanatosi in burtica 9 luni.
Poate ai sangerat un pic ca s-a implantat al 2-lea mai tarziu dar mai bine vb cu dr tau si sigur te ajuta.

Of ce frumos sunt tare, tare happy pt tine

Brigi dr mea de FIV in RO este dr Predoi Deliana de la Promed si cu ea am vb sa iau Pregnyl. Am citit si eu ca Tutunaru da cu destul de mult succes.
Mie imi parea ieri rau ca nu am luat de sapt trecuta dar de... am asteptat sa vad cum creste Beta. Oricum progesteronul il am la limita inferioara, dar nu in zona de risc pt sarcina.
Si ai dreptate mai mult rau mi-am facut cu ultimul beta ca m-am stresat destul de tare luni.
Intre timp m-am mai linistit si uite cand vad rezultate frumoase aici si la alte fete parca imi dau si mie sperante ca se poate

fetelor cu drag pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Sa stiti ca si al meu sot presimtea 2 fetite, iar eu credeam ca sunt 2 baieti. Noua de pe la 14 saptamani ne-a zis dr mea ca sunt pereche, dar nu am crezut-o pana mai de curand, cand le-a facut poza la bijuuri. Fiecare isi sustinea presimtirea

Sandy, f bine, ramai zen si nu te uita inapoi, ce e facut e bun facut


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_alba spune:

Lara, saru-mana de capitol nou. Esti foarte eficienta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara27 spune:

alina, cu mare drag!
p.s.: era sa nu "te recunosc" cu pozica noua


to be continued..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

fetelor daca vedeti o fata cu tzitzele goale pe balcon cu aspiratorul in mina eu sunt matusa denaturata a venit "uraganul "peste mine si mi a darimat toate florile si tot pamintul pe jos pe balcon intra si in casa si am luat aspiratorul si l am bagat in priza dupa balcon sa aspir pamintul ca cu matura ma lua vintul pe sus si aveam pe mine o fusta lunga pusa de la sini in jos si cum am dat eu cu aspiratorul mi am aspirat si fusta si am ramas in tzitzele goale si nu ajungeam la priza de pa balcon si unu de vizavi ma filma de zor cu telefonultoate mi au mers cu fundu in sus azi acum ma pune ala pe youtube sa ii spun macar sa puna un titlu frumos Matusa sexy

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

[quote]citat din mesajul lui amaliaro

fetelor daca vedeti o fata cu tzitzele goale pe balcon cu aspiratorul in mina eu sunt matusa denaturata a venit "uraganul "peste mine si mi a darimat toate florile si tot pamintul pe jos pe balcon intra si in casa si am luat aspiratorul si l am bagat in priza dupa balcon sa aspir pamintul ca cu matura ma lua vintul pe sus si aveam pe mine o fusta lunga pusa de la sini in jos si cum am dat eu cu aspiratorul mi am aspirat si fusta si am ramas in tzitzele goale si nu ajungeam la priza de pa balcon si unu de vizavi ma filma de zor cu telefonultoate mi au mers cu fundu in sus azi acum ma pune ala pe youtube sa ii spun macar sa puna un titlu frumos Matusa sexy


am cautat dar inca nu am gasit nimik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

ella tu pe unde te-ai ascuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

poate nu ma pune ....

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raisa2012 spune:


DORINTA,ma bucur din suflet pentru tine! Sa te ajute DD si sa aduci pe lume doi bulbucei sanatosi! Fiecare reusita imi da speranta si puterea de a continua.
Pupici la toata gasca!

Mergi la inceput