pensiunea Larisa jupiter

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kiki31 spune:

Mersi bb_yasmi,intr-adevar nu mai sunt locuri pana pe 7 august cand e tarziu pentru noi. Am ales pana la urma Hotelul Meteor si sper sa fie ok.Voi unde ati mancat? Am inteles ca nu peste tot este proaspata mancarea.Mi-ar prinde bine ceva sfaturi despre unde se poate gasi mancare proaspata la preturi rezonabile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

kiki noi am mancat la restaurantul rustik si la autoservirea four season care arata superrrr bineeeee si mancarea a fost ok. si baietelul nostru de 1 an si 4 luni a mancat de unde mancam noi. direct pe plaja./faleza este o bodeuca mica , la pescarie parca se numea unde avea bors de peste si ciorbici foarte bune si proaspete iar pestele ti-l alegeai tu si il prajea atunci. preturile aici au fost mai mult decat decente.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

iti recomnad sa mananci visavi de meteor...la Antik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosmi1975

iti recomnad sa mananci visavi de meteor...la Antik

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975
http://community.webshots.com/user/cosmi1975


da, pizza excelenta. servire prompta, personal amabil, ambianta placuta. preturi - nitel cam prea mari, totusi. o pizza 17-20 lei (si este marime mica spre medie, e pizza pentru o persoana), o sticla de vin de 0,7 l = 30-40 lei, o apa plata/minerala la 0,5 l - 8 lei (sau 6? oricum - mult), in timp ce vis-a-vis la minimarket aceeasi apa costa 2,5 lei, samd. plus ca dupa ora 18-18:30 nu mai poti comanda shaorma la terasa, pentru ca e coada la "ghiseul" cu shaorma si pizza, aflat la intrare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vega_78 spune:

Noi cu 3 copii mici am stat anul asta la vila Paflora in Saturn. Super decent, impecabil de curat. A fost foarte cald, dar ne-am descurcat fara sa platim aerul conditionat. Aproape de o plaja superba, mare, lata, lina si plina de nisip. Si in plus, acolo stiu statiunea si locurile de mancat ieftin si ok. Mancam 5 persoane cu maxim 40 RON.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki31 spune:

Mersi fetelor sunteti dragute .Imi pare bine sa aud ca poate fi bine si pe litoralul nostru.Maine noapte plecam,copiii abia asteapta.Sper sa fie vreme buna si apa calda de balaceala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

concediu placut, kiki !
Noi mai avem o luna de asteptat
In Saturn mergem...

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

concediu placut kiki!sa aveti parte de vreme buna si serivii decente!

Mergi la inceput