Bulgarasi de ianuarie-februarie 2012 (21)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Buna fetelor!

Suntem aici, dar foarte ocupati cu serbari (ieri de balet, maine de sfarsit de an), mesteri care nu mai termina, sot in delegatii si mama care trebuie sa se opereze la un dinte.

Dar venim la intalnire! Cine imi da si mie un nr de telfon pe PM ca sa va gasesc?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

La multe lunite frumoase!!!!
Ioana-Andrada bulgaras de shoareku
Antonia Camelia bulgaras de bubbles21

am terminat si eu treaba pe azi...e o durere mare de cap cu inscrisul unei masini...sper sa termin pana joi sa pot veni vineri la intalnire

am vazut pozele de la intalnirea de la timisoara ...ce bebei frumosi si ce mame slabute...eu il pun pe Filip doar in poza fara mine daca ajung la intanire

azi am fost de dimi la prima ora sa depun actele ptr pasapoartele piticilor si tipul de acolo m-a lasat masca: "nu pouteti sa faceti ceva cu parul copilului? ca e zburlit!!!!"...pai si io ce sa fac? sa aduc o vaca sa il lingfa?...imi venea sa il bat!

auci acum am vazut ca ati schimbat ziua intalniriii...nu am cum sa ajung joi

la mine a venit atunci CM exact pe 10 mai cu hemoragie...azi suntem in 12 si nimic...parca vad ca vine iar cu jale mare

dr anca felicitari ptr primul gratar...la cat mai multe!

dari am vazut pozele de la botez...foarte frumosi sunteti tortul ...

olishka unde ati fost in vacanta?

imi pare rau ca nu ne vedem acum...data viitoare

astazi ma duc cu filip sa ii faca o echo cardio iar vineri avem programata o echo transfontanelara pentru ca ii pulseaza fontanela zilnic si sa ma linistesc eu

revin





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mady_19 spune:

la multe lunite bulgarasilor Rafael, Ioana Andrada. Eduard, Filip Andrei, Antonia Camelia
- frumoasa intalnire si bebei frumosi si mamicute frumoase
- vorbind de scaunul bebeilor..a mea face kk putin cam tare.o fi normal de la diversificare?
- cu intalnire de joi nu promit nimic fetelor...anunt pe cineva daca reusesc sa vin...
- va las acum k am asa multa treaba....ofofof...ba de facut mancare pt noi, ba de facut supa pt Ilinca, ba de calcat..mi-am chemat si o clienta acasa, asa ca pana ma culc la 12 noaptea numai in picioare voi sta....
- fetelor.Ilinca mea seamana a baitel?knd ies afara cu ea , oriunde m-as duce se baga lumea in seama...rad la ea..si ii zic" frumosule", baitel....vb despre ea la masculin....la inceput am zis ca na...da frate...pan la urma ma enervez...
- multa sanatate fetelor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

mady al meu e zburlit asa ca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursulet33 spune:

incercam si noi sa ajungem joi dar probabil nu putem sta foarte mult. pana la urma unde ne vedem, in fata la pavilionul H?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27
am vazut pozele de la intalnirea de la timisoara ...ce bebei frumosi si ce mame slabute...eu il pun pe Filip doar in poza fara mine daca ajung la intanire

azi am fost de dimi la prima ora sa depun actele ptr pasapoartele piticilor si tipul de acolo m-a lasat masca: "nu pouteti sa faceti ceva cu parul copilului? ca e zburlit!!!!"...pai si io ce sa fac? sa aduc o vaca sa il lingfa?...imi venea sa il bat!


Super tare...Poate au un standard de freza nezburlita si bebe Filip nu se incadra

Multumim pentru aprecieri Eu cred ca poti linistita sa stai la poze, arati foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui alina_anto

Neata fetele!
La multi ani tuturor bulgarasilor sarbatoriti zilele trecute!

Legat de intalnire: stabilim pt joi dimineata,la ora 10,in Herastrau? Eu as prefera in zona Pavilionului H- Muzeul satului, pt k avem sigur loc de parcare.

Alina mamica fericita de ScortzisoaraSara-Maria (09.05.2008) si Filip-Andrei(14.01.2012)


Zic DA si eu

Olga, mamica fericita de David (16.04.2009) si Leon (19.02.2012)


da si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Daca o fi cald ca azi, ne topim. Azi la 10 erau 30 grade.
Sper sa pot ajunge, nu promit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane-maria spune:

buna fetele, as vrea sa ajung dar Herstraul e cam departe de mine , eu stau in Voluntari , nu stiu cum o sa fac , o sa incerc sa ajung,(nu am masina , nu am carnet) ora e ok, pt ca orice ora ar fi tot este f cald.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Foarte frumos a fost ieri la intalnire, am avut noroc ca nici nu a fost cald, iar Vladut a fost terminat, a dormit de la 21.30-8.30, la ora 5 i-a dat taica-sau sa manance in somn. Asa imi place sa mai facem intalniri ca dupa mananca bine si doarme bine.

Altesa, eu am luat hamul tocmai sa maschez burta, ca am slabit eu (de fapt nu am luat in greutate in timpul sarcinii numai vreo 8-9 kg) dar burta nu vrea nicicum sa scada.

Dari, eu l-am ajutat pe Vlad cu supoZitior de cate ori a fost nevoie, nu s-a intamplat foarte des si nici nu a dat dependenta.


Mergi la inceput