Delfinasi jucausi de iulie-august (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

Ieri a venit pe la noi o prietena, gravida. Mara a botezat-o "bila" :))))


Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)





1an + 08.07.2010

Cand tii un copil de mana, tii inima unei mame in palme.


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilinca79 spune:

Buna seara dragelor,

of ce rau imi pare ca tot vad delfinasi bolnaviori

Crispro un pup mare pentru tine si Vlad, of saracutul, o fi avand o sensibilitate crescuta in zona gatului. Sper sa-si revina repede!

Oana noi ne intoarcem din concediu pe 19 seara, deci din 20 ne putem vedea oricand daca mai ramaneti prin Cluj

Paula, bona noastra nu face de mancare, pentru ca nu i-am cerut. Vreau sa se concentreze exclusiv pe Victor. In plus, in loc sa-i tot explic in ce mod sa gateasca pentru V, mai bine fac eu In schimb a acceptat cu placere sa calce in timpul in care el doarme, ceea ce m-a bucurat foarte tare.

Saddie iti doresc nervi de otel. Pana la urma va fi bine, dar trebuie multa rabdare si dragoste. Si ei sunt niste pui mici care fac primii pasi printre straini

Azi am depus si noi dosarul de inscriere la cresa, incepand cu 15 septembrie. Erau deja de doua ori mai multi inscrisi decat locuri. Nu ma stresez prea tare daca nu prindem loc, ca oricum voiam doar program scurt. Cum va vrea Dumnezeu, in cazul asta ramane full-time cu bona, iar de la 3 ani merge direct la gradi.

Pupam tare toti bolnaviorii, sa plece virusii din delfinariu!

Ilinca, mama lui Victor (09.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Ce de delfinasi bolnavoiri! of of


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby78 spune:

Crispro pentru tine si Vlad! Ce se mai chinuie cu gatul... Sper sa-si revina repede!

De Rodi nu a aflat nimeni nimic?


Iuliana mami fericita de nazdravan Tudor
29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

traieste rodi, munceste mult. a scris un pic pe FB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui baby78

De Rodi nu a aflat nimeni nimic?




tare dor mi-a fost de voi . nu am timp sa recuperez ultimele 3 capitole, adica din 25 mai , nu ma ajuta cineva cu un rezumat?

am avut o perioada infernala, inca nu vad luminita de la capatul tunelului... sper sa gasesc timp sa va povestesc ce am mai facut, ca pe mine asa telegrafic ma enerveaza sa scriu , eu tre sa va plistisesc cu multe cuvinte




Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

traieste rodi, munceste mult. a scris un pic pe FB





Isa = parfum de fericire - 2012 (19 iunie 2010)
Maria, printesita mamei (26 iunie 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

Imipare rau ca Vladut se simte atat de rau.Sanatate tuturor delfinasilor bolnaviori

Nicole of,of,si in urma analizelor ce ati hotarat cu dr?

Rody ma bucur ca ai mai dat un semn,ne-a fost dor de tinestiu cum e sa nu ai timp de nimic si nici energie de multe ori

Ramo,Baby,Laurika,Cris cum va simtiti cu sarcina?

noi mergem pe 18iunie la mare la noi la Navodari ca asa e organizare. Mergem cu nasii cu copiii,cu o vecina cu copilul,cu Miha prietena mea,si cu parintii mei. Asa ca sper sa apuc si eu sa stau la plaja



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Neata fete...

Eu iarasi nu am apucat sa mai intru. Fatuca asta a mea imi ocupa tot timpul. Acuma mai nou e innebunita dupa "Pisicile aristocrate" si acapareaza laptopul mai toata ziua. Chiar daca nu mai urmareste secventa cu secventa, vrea sa il auda in fundal in timp ce se joaca. Stie cantecelele pe de rost. Imi dau seama pt ca canta odata cu ele si ridica sau coboara tonul dupa caz.

In rest ne-am bucurat ca l-am avut pe tati acasa in minivacanta de Rusalii. Ne-am plimbat mult si am incercat sa facem cat mai multe impreuna, dar din pacate timpul a trecut mult prea repede.

Nu v-am citit din urma dar am vazut ca sunt destul multi delfinasi bolnaviori. Sanatate multa si din partea noastra!
Crispro sanatate lui Vladut, Paula si pentu Raul la fel! Sa se refaca repejor, repejor cu totii!

Pupam mamicile frumoase, burticile, delfinasii si pe fratiorii lor. Ma duc sa pregatesc ceva de mancare. O zi frumoasa!!!



Mergi la inceput
Mergi la inceput