Scolari de Iulie - August 2004 * (99)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Cristal, sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

...acum am citit, Andrea, sanatate lui Matei, cred ca trebuie sa faceti si voi exudatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Io nu sunt stresata de ideea ca nu reuseste..ci de sot care ma dispera ..ca unite ce antisportiv este..asta este
Andrea poate nu mai iese ! Sunt curioasa ce tratament va da...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
Kim, e, la naiba, si sportiv si geniu la mate si de toate (zice sportivu' de tac-su )
Cristal, Matei, sanatate multa.
vreau vacanta, am mai zis?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...azi este mai racoare
Cristalina insanatosire grabnica...cum mai sunteti azi?
Fetele merci pentru recomandari...nu ne-am hotarat inca unde mergem......
Aseara mandra avea o mare problema existentiala...a ajuns la concluzia ca virgula copii ei nu o sa aiba verisorisi cum o sa rezolve ea problema
hai pupicei,revin



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

neata..doamne ce obosita sunt!..munca nu-i de mine..trebuie sa castig la loterie
Rox eu nu vreau doar vacanta..ci vreau sa plec undeva..si asta nu se poate.. Verii din USA l-au invitat pe Luca sa stea vacanta de vara acolo..si nu am bani de bilet!..lui evident nu i-am spus..
Legate de rude..Luca o data la 2 sapt isi aduce aminte ca nu are frati sau suori si incepe..dar tu nu mai poti sa faci copii??
Ieri a vazut el doi copii (el zice ca erau adolescenti)care se pupau..si apoi a tras el concluzia..a fost un pupat cam lung

In rest ne pregatim de serbare...avem costumatie..suntem incantati de ea ..ieri zicea..nu ma asteptam sa iasa asa (ma gandeam ca-i de rau )..a iesit chiar mai bine decat speram (asa ca Rox , trimite mai departe mesajul!!! mami de Rox ne-a confectionat costumul).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata
Cristal, multa, multa sanatate la voi toate
Andries, cum e Mirciulix ???
Kim, nu poate fi bun la toate, eu cu asta imi linistesc toti neuronii Asteptam pozele de la serbare sa vedem super-costumul !
Rox, ce talente ascunse ai
Fi`mea ieri s a belit tot picioru`, de sub genunchi in jos nu va zic ce de iodificari am aplicat, cat am profitat sa zic ca asa e cine alearga`n curte precum calutii n-are decat sa taca
Asa ca jalea a venit cand si-a dat seama ca azi merge in fusta la expozitie si i se vor vedea beliturile


_

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Andrea, multa sanatate si sa scapati repede de bug.

Multumim de intrebare , fetele sunt bine. Au mancat, nu s-au vaitat de burti...e de bine. Ma streseaza la maxim tzantzarii de pe afara, am tot uitat sa le dau cu spray/gel si-s de la genunchi in jos numai bube mari si umflate!
Eu nu am mari probleme cu pylori asta (v-am zis, nici nu ma omoara dar nici nu-mi trece), am vazut ca-s tratamente destul de lungi si tari. Ma duc azi la nenea doftorul sa vaz ce-mi zice.

Olivia, trimite-mi si mie regimul daca se poate pe monica_enculescu@yahoo.com.

Ioana, m-am uitat si eu la Dana, sa vad care sunt preturile. Cand am fost noi acolo preturile erau cu 50% mai mari.

Fetele mele nu au verisori de gradul I, fra-meu nu se-nsura pana acu' si de acu' nu cred ca-l mai ia nimeni si John e singur la parinti. Dar se inteleg super bine cu copiii verisoarei mele si la fel de bine(chiar daca se vad mai rar) cu copiii verisorilor lui Jon. Asa ca nu trebuie Mariuca sa fie stresata

Hai sa avem o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Bun la toate?? Pai la ce exceleaza??? aici este problema..

Las ca Giulik este frumoasa si cu belituri..
Azi Luca merge de la scoala cu autocarul la teatru..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Monicule nu ti-am trimis ca am regimul la job..Trimit de acolo. Cu H. p nu-i de joaca sa-ti spuna Dana! Trebuie insa eradicat si marea majoritate trateaza cu metronidazol in loc de claritromicina! Ai mare grrija! Plus amoxi si controloc!Succesuri!

Io nu am tantari...deloc..

Mergi la inceput