pshiholog

pshiholog | Autor: camy062004

Link direct la acest mesaj

buna ziua tuturor...sunt o membra destul de veche al acestiu site,am scris o perioada destul de mult la rubrica ''asteptand un ingeras in viata noastra''si nu numai.in ultimul timp in viata mea au aparut destule probleme(casnicie) si multe altele,am incercat sa trec peste ele asa cum fiecare dintre noi am face dealtfel,insa am obosit si simt ca nu le mai pot face fata de aceea am rugamintea de a ma indruma la un medic pshiholog bun care ma pote ajuta sa trec mai usor peste aceste prb.multumesc anticipat!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns victory spune:

Cami esti o femeie tanara si frumoasa si cred ca nu ar trebui sa ai probleme de loc.Viata e una tare scurta si nu merita sa ne obosim creierul cu probleme.
Iti spun toate astea din propie experienta am trecut prin multe de mic copil dar am ajuns la concluzia ca oricat ai incerca sa schimbi ceva viata isi urmeaza cursul ei.De multe ori aveam aimpresia ca atunci e cel mai greu dar din pacate au venit altele si altele tot mai grele.Sunt momente in care numai singura poti sa treci peste ele.Da intradevar poate un psiholog te-ar putea ajuta sa te descarci pentru ca e foarte greu sa gasesti o persoana sa te asculte ca de sfaturi suntem buni cu totii,dar in concluzie doar tu poti lua decizii cu privire la viata si idealurile tale.

Te pup si ai mare grija de tine !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Eu vreau sa te intreb daca esti in Bucuresti. Ca aici as putea sa iti recomand pe cineva.
Toate bune,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Buna Eleni,

Eu sunt din Bucuresti si caut de mult timp o recomandare de psiholog bun. Daca poti te rog da-mi si mie un PM cu nume, contact, tarif.

Mersi mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

AlinaEmi, ai mesaj.
Seara faina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

victory frumoase randuri si foarte reale ,Eleni sunt din bucuresti

Mergi la inceput