Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Fetele stati calme cu umanitarele alea , ca aici nu-i vorba de 2000 -5000-10000 de euro ci de ... 80000 euro Si aia ar trebui urgent = nu peste o luna, ca altfel n-are niciun rost.
Am mai cautat pe net si am mai gasit vreo doua trialuri cu ipi in Europa care se potrivesc,unul e mai vechi si nu cred sa mai aiba locuri,dar celalalt e mai nou aparut.Si printre o multime de locatii figureaza si Ungaria. Nu la dr. mea la Debrecen,ci tocmai la cealalta de "alaturi" la care am fost anul trecut la cabinetul privat si care mi-a si recomandat sa caut urgent ipi sau inhibitorul braf.I-am scris deja mail,iar maine oricum vom fi in Ungaria si o rog si pe dr. mea sa o sune personal daca poate.Daca e trial gratis cum a fost celalalt ,sper sa apuc la el,iar aici in Ungaria ar fi chiar ideal.Anda din Belgia mi-a tradus si trimis azi o multime de mail-uri ,iar Ingrid din Timisoara si-a pierdut toata dimineata cu mine Macar am intalnit-o si pe Dienuta


Sa va zic si faza zilei.Cand am inceput sa ii turui medicului ce si cum ,numai ma trezesc ca ma intreaba : SUNTETI BIOLOG?

Mi-a zis si mie Miha la telefon de intalnire ,cred ca joi seara as putea si io.
Am o propunere cu locatia
Haideti in mall-ul de langa noi ca mi-e mai comod,vin pe jos.
In plus prietena-mea (mai bine zis sotul) a deschis acolo f. recent un fast-food nou cu mancaruri italiene si ceva specialitati de cartofi.Are un bucatar ce-a lucrat prin Italia,apoi in Arad parca la Trattoria sau cum se cheama a lucrat.Mie mi-a placut ce-am apucat sa gust pana acum de la ei,dar cui nu-i place ... sunt o gramada altele alaturi de unde se poate comanda.E chiar in zona cu cinema-city.(si cine n-are cu cine lasa copiii,alaturi e si locul de joaca cu baby-sittere )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Cine vine pana acum:

Anca Polgar
Eu
Alina Moro
Miha
Moni
Ducky
Ada



Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Asa ramane. Joi seara in Galeria Arad. La ce ora?

Ada

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Eu vin, dar pot numai dupa ora 7.

Moni,offf, deci nu mai au IPI la TM?
Ar fi super sa aiba in Ungaria si sa-l primesti gratuit.
80.000 euro ce inseamna, o doza, o cura? Cat trebuie facut, la cat timp?
Iarta-mi "necunostinta", dar io nu-s biolog ca tine (tare faza cu dr. de la TM).



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Alina 80000 de euro sunt cele 4 doze,care pare-mi-se ca se fac la 3 saptamani.Asta e un ciclu.Daca are efect,se face reinductie,adica inca o tura dupa o vreme,nu mai stiu exact cat timp.Asta in America ,ca in UE,se da prima doza,dupa care pa si pusi un picior in cum patira cei cativa din Ro,care chiar au avut raspuns .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica70

Alina 80000 de euro sunt cele 4 doze,care pare-mi-se ca se fac la 3 saptamani.Asta e un ciclu.Daca are efect,se face reinductie,adica inca o tura dupa o vreme,nu mai stiu exact cat timp.Asta in America ,ca in UE,se da prima doza,dupa care pa si pusi un picior in cum patira cei cativa din Ro,care chiar au avut raspuns .



Moni, asa deci? Am inteles...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Moni, te felicit pentru simtul umorului pe care reusesti sa ti-l pastrezi nealterat de sirul evenimentelor...pa si pusi un picior in .
Ai reusit sa-mi smulgi un zambet ... in toata ziua asta de ......

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Vin si eu joi seara.
Doamna biolog esti totala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si eu vin! ...hai sa o sarbatorim pe Moni asa cum se cuvine, ca sambata e ziua ei de nastere! (pontul asta mi l-a spus Ada )


Moni, te citesc si te citesc si te citesc si te admir pentru puterea de care ai dat dovada de la bun inceput si ma rog pentru tine!




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Vin si eu, dar la 8:15 cand ies de la munca.

Mergi la inceput