Copilasi iubiti de sept-oct (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

va invit la o cafeluta "magica" plina de energie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna fetelor
Anca multumim de cafeluta...eu acum o beau pe a doua

Mari ati fost la dr? Cum se poate corecta? pe Vladut

Ana de Maia Elena(24.09.2010)
Poze

Cum s-a nascut Maia - www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna,
Anca, am ratat cafeaua, dar merge si un cappuccino mai tarzior pentru cine doreste

Mari, poate sa mergi cu el sa-l vada un ortoped. Stiu ca defecte de genul asta se pot corecta prin masaj si papuci speciali. Si T. merge cam pe varfuri uneori (el a avut "talus valgus" la nastere, dar nu stiu daca de acolo i se trage). Am fost cu el cand era micut la ortoped, dar acum am cam neglijat sa-l mai ducem.

Cum ati petrecut de 1 iunie? Noi am fost pana la urma in Parcul Copiilor, care dupa 9 ani in care a stat inchis, a fost redeschis fara prea multe dotari. Adica nu poti numi parc pentru copii, niste alei si trei leagane, asa ca fetele din TM noi n-o sa mergem prea des acolo, caci pomi si alei avem si in parcul din sat

ma duc sa culc copilul, desi se aude mare distractie in camera lui (e cu tati). Sa aveti sarbatori frumoase!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna fetele

Mari parerea mea e sa mergeti la un ortoped :(

La Cta e zi de plaja..
Nu stiu ce sa fac de mancare.. ca diseara vreau sa gatesc felul1 di 2 :)
Noi de 1 iunie am fost in parc si mall si i- am cumparat iepurasul jojo si o casuta in care se pune plastelina si scoate diverse animalute :)
Va doresc un week frumos!
Pup

https://picasaweb.google.com/101222113583431248528/ElenysCristiana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,

cappuccino cald cu o bucata de cremes, cine doreste!

Andreea, vreau si eu la plaja! cum este apa, se poate sta macar cu picioarele?
Anca, daca veniti in parc la D-vita este mare tambalau, caci este hramul bisericii si se tine "ruga".
Just_me, ce faci, inveti? ca n-ai mai scris de cateva zile. Sper ca Dara este sanatoasa.
Alynta, cum mai este Maria?

pentru toti copilasii si mamicile

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Pe langa ce ne-a ,,dat'' CAMI de dimineata, vin eu cu pranzul: varza cu carne si ardei umpluti.
Noi vrem sa ne facem analize la sange si urina si nu gasim laborator care sa le faca gratuit, pentru ca pe baza de trimiteri s-au facut programari cu o luna inainte...sper sa reusesc sa fac programare macar pentru iulie...trimiteri am, dar sa nu le am degeaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna dragelor!
Maria e bine, in schimb ia dat viroza lui Matei. Am trecut pe reeducare cu ea ca e foarte obraznica: arunca, se tranteste, urla-se crizeaza... Baietii nu-mi faceau figurile ei!
LA Is s-a deschis un ansablu modern in centru-Palas. A fost lansare de lampioane-s-a doborat recordul mondial, 3 zile de concerte. Ne-am plimbat, am luat parte si la concert. Fain! Daca veniti la Is trebuie sa-l vedeti!
Mari problema are rezolvare. Matei a mers mai repede si are probl - nu calca corect cand merge. A avut papuci ortopedici, acum facem exercitii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna!

Multumim pentru cafelutza

-am toti copilasii bolnaviori!

Noi am lipsit motivat - am fost plecati o saptamana la munte a fost asa binnnee Acum profitam la maxim de vremea frumoasa cu cate 2 iesiri afara/zi.



Mami lui Matei Mihai 26.10.2010

https://picasaweb.google.com/109290866538691083533/PozeMobil?authkey=Gv1sRgCNvyz7PBhLXoag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

ALYNTA, ce program de re-educare aplici? ca avem si noi nevoie...ai deescris exact comportamentul lui Vlad
La noi bate vantul si totusi e zapuseala, vom iesi la plimbare mai tarziu.
DOINA, vreau si eu plecari cu saptamana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Mari mersul pe iarba descult, pe suprafete poroase, mersul pe bicicleta fara pedale-doar cu ax, mersul pe varfuri, masaj. La ansamblu nou deschis in Is este un parc cu gazon si langa piatra poroasa. Asa ca vom merge cat de des putem acolo.

Mergi la inceput