reclamescu

reclamescu | Autor: capcaunul

Link direct la acest mesaj

Ar fi indicat, pentru impartialitatea forumului, sa fie scoasa reclama electorala care de trei saptamani marcheaza frontispiciul, cu atat mai mult cu cat ea afiseaza mereu acelasi candidat (macar daca ar fi fost un round-robin intre candidati) si vizeaza numai o mica parte a membrilor forumului (majoritatea neavand nicio treaba cu sectorul impricinatului).

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu nu vad nici o reclama electorala. O fi targetat numai pe Bucuresti.



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Reclamele sunt "virate" de clientul care plateste spatiul publicitar si nu constituie dorinta sau decizia administrativa a DC. Desigur exista anumite "conveniente" insa principial asa cum spuneam firma de advertising decide continutul informational al spatiului inchiriat.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

capcaunule, cu cine e? ca nici eu nu o vad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Capcaunule - eu nu vad nimic si nu stiu nimic - dar despre cine e vorba macar sa stiu de ce ma enerfez .... sti tu :)

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Este drept ca pe mozzilla sau chrome nu o vad (dealtfel acolo nici ikea sau slabitul nu-mi invadeaza ecranul). Dar in IE (comod cum sunt, raman de multe ori in el), unde ad-urile si popup-urile nu pot fi toate blocate, de trei saptamani imi zambeste machiavelic Rares Manescu, ce-a pus ochii pe sectorul 6.
Acu va scriu din Chrome, ca sa nu ma vada Rares Manescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius
Reclamele sunt "virate" de clientul care plateste spatiul publicitar si nu constituie dorinta sau decizia administrativa a DC.

Co ocazia asta mai aflam cativa sponsori ai unor partide.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Eu nu vad nimic, dar intr-adevar folosesc mozilla.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:

eu nu vad nimic de pe Mac (nici cu Mozilla, nici cu Safari). Eu vad publicitati la Uractiv, Canon si geanta bebelusului.

Lasind gluma la o parte, si tu, Capcaune, de ce nu te muti in sectorul 6 ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Anunturile adsense sunt de la Google si sunt generate in functie de cautarile noastre anterioare / informatiile stocate de Google "despre noi"

Eu acum de ex. vad un ad pentru Photoshop deoarece zilele trecute am facut upgradeul la noua versiune si de atunci am mai gugalit una alta despre optiunile noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mai nici macar nu am auzit de acest domn Manescu. e ruda cu Manea Manescu?

Mergi la inceput