Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

La multi ani, Lumi-calin!

La multi ani, Cristina!



Si eu si Mihai suntem raciti, Ne curge nasul, tusim, stranutam...dar nu avem febra. La mine e a doua sapt. la Mihai de ieri.
In rest suntem bine, papam si nu papam...cu olita inca nu suntem prieteni deloc...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Lumi si Cristina La multi ani! Sa fiti sanatoase si frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza35 spune:

salutari tuturor
la multi ani Lumi si Cristina !!!

Noi suntem bine, am inceput trainingul la olita cu dragos...zero succes pana acum, refuza sa se aseze pe ea si priveste cum i se prelinge pe picioare pisulica. Cu Eva e rezolvata treaba, cu toate ca uneori nosaptea mai uda canapeaua.... schimbam pijamaua si cearceaful si somn in continuare
Fite avem si noi la masa, dar eu imi tocesc nervii doar la masa de seara ca in rest cica mananca la gradinita .
Cu vorbitul suntem pe la inceput, Eva intelege tot si se face si inteleasa chiar daca nu are propozitii/fraze ci doar cuvinte legate. Dragos spune doar cuvinte, cred ca stie mai multe decat eva, doar ca el nu initiaza "discutia", asteapta sa fie intrebat.
Cum la gradi sunt in pregatiri pt o serbare de vara, toata ziua ser canta prin casa si se recita (in chineza absoluta)

Cu gradi ELMG nu-i nicio graba, monis... cand afli ceva imi spui

Danku, in pozele de pe FB suntem la petrecerea de ziua copilului organizata de firma la care lucrez

Sa ma laud si eu ca am vazut, ce-i drept cam pe fuga, 2 baieti foarte frumosi, gemenasii Avei.... iar mami lor arata foarte bine .

Un concediu placut tuturor!
Noi nici pana in momentul acesta nu am facut nicio rezervare... de fapt nici macar nu ne-am hotarat unde ne ducem...si cati

Stanucel, bafta baiatului la bac si tie succes in gasirea unui job.

Danku, felicitari pt concursurile castigate....

.... pa ....



2+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Licu caramida face ce trebuie, sa fie vara sa fie soare sa fie cald. Remusul este de mult in greva, in nici un caz nu l-as forta, mergem asa cum dicteaza corpul si stomacul lui.

Stanucel cum a fost la proba de ieri? tinem pumnii in continuare

Monisu si noi ne bucuram ca am vazut mamica Zen si Iulianul vorbaret

Dankutza felicitari

Gabitza frumos mai povestesti de strumfii ta, felicitari de progrese

Ali sanatate multa





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmickey spune:

buna seara mamici...

ali sanatate la toti ai tai

dankutza felicitari!!

la multi ani lumi si cristina

intru pe fuga sa ma laud putin cu baiatul meu
la proba de ieri 10

sunt o mamica fericita

despre servici, sper sa iasa ceva la iveala, dar inca nu ma laud deoarece sunt promisiuni si nu vreau sa ma bucur prea curand,asa ca mai astept...

inca una si ma duc.
despre adelina zic doar ca o am muscata de tantari foarte mult, are bubite pe tot corpul,se scarpina si sunt groaznic de urate.nu mai merg in parc cu ea pana nu se vindeca.azi am luat mixtura mentolata pentru vindecarea bubitelor si un spray pentru prevenirea intepaturilor de tantari...am gasit foarte greu spray. e jale in bucuresti cu tantarii.

multumim mult pentru urari si pentru sustinere la examenul de bacalaureat

noapte buna mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

felicitari stanucel, eu folosesc cu succes spray de la chicco si servetele umede tot de la ei, cu solutie antitantari

zi frumoasa

si va las si o limonada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Buna ziua si de la noi!

Nu am mai scris pt ca nu am avut nimic de zis Sa intru si sa scriu doar despre noi,mi se pare aiurea....

Stanucel,pt bubite iti recomand Fenistil. Noi l-am folosit cand am fost in Grecia,erau multi tantari acolo si o "capsasera" bine pe Alexa. A fost super bun Fenistilul, treceau atat de repede,ca nu-mi venea sa cred!
Felicitari pt Paul, cred ca esti foarte mandra de el!

Raluci, felicitari si tie pt mezin,am vazut ce frumos statea hopa!

Monis,unde mergeti in vacanta? Distractie placuta!

Noi mergem in Antalya pe 4 Iulie,si abia astept!

Habar nu am ce am mai citit,vad ca stau prost si cu memoria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Stanucel felicitari pt 10. iti pumnii sa iasa treab cu jobul. Si eu sunt eaxperata de tantari. Au fost mai ocupati cu campania electorala decat cu strapirea tantarilor. Culmea e ca nu o ataca pe Cezarica, ci pe mine. Am fost sambata seara in parc si m-am intors cu cateva blande pe picioare. Ma manca, ma ustura, ma durea. Mi s-au umflat bubele si erau fierbinti. CAtve zile am tot scarpinat le ele. Bleah!

Si noi suntem in greva cu mancarea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Si Ema face ditamai buba de la ciupitura de tantar. Week-endul trecut a ciupit-o de obraz Merge bine cu Fenistil.

Stanucel cred ca esti tare mandra de Paul.

Gabitza salut-o pe Ava din partea noastra.

Inapoi la munci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Stanucel felicitari si mult succes in continuare!

Mergi la inceput