Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Floricik cartea are 95 de pagini. Nu este pentru varsta lor. Eu am luat-o ca am zis ca nu strica sa o am in casa. In carte ii invata cum sa faca printese, dinozauri, rechini, diferite colaje, sa faca un pinguin si sa-l decupeze, sa faca un dinozaur folosind o jumatate de cartof pe post de pensula apoi trebuie sa picteze cu degetelele sau cu pensula.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Fetele din Iasi cine are chef de intalnire vineri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ionela sotzul meu e prins tare cu festivalul iar eu ma deplasez mai greu fara masina, dar daca stabiliti voi o locatie noi incercam pe cat posibil sa ajungem(a se intelege eu cu Danut) desi acasa mandrul meu are un program dubios de somn(adoarme pe la 15.30 si se trezeste pe la 18.30).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumi_Richard spune:


Ionela,noi venim sigur, doar ca ar trebui sa decidem ce facem in cazul in care va fi o zi ploioasa.
La Barnova nu am fost niciodata, dar daca ne explicati, ne descurcam noi
Dymomo, cum e asa o zi importanta,merge sa sarim peste somnul de pranz....important este sa se simta ei bine, sa socializeze,sa se joace....zic si eu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Salutare!

Inca o zi de gradinita esuata...am hotarat pauza ptr cateva zile...nu mai ma tin nervii nici pe mine.

Shtephy, cu scuzele de rigoare ptr intarziere iti urez si eu La multi ani fericiti si sanatosi!

Stanucel, imi pare sincer rau ca treci prin asa ceva. Multa putere si sa fie asa cum iti este tie si copiilor mai bine. Te imbratisez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Fetele din Iasi cine are chef de intalnire vineri?


Mami fericita de Mihnea si de Tudor

Noi

Salutare!
La multi ani Lili,Shtepy!!!
Eu dau tarcoale la butoi...nu-s bine dispusa deloc... da sper sa treaca repede... pana atunci pupici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Lumi in ultima vreme Danut s-a reglat cu somnul ff bine si daca nu doarme la pranz dupa 18-18.30 incepe maraiala si nu imi mai tihneste nimic. Oricum el tot duracel a ramas si sincer singura cu el abia ii fac fata 3-4 ore mai ales daca am bagat si 9-10 ore la scarbiciu...
Dana ce nu merge cu gradi? Cred ca am mai sarit eu peste mesaje si de aia nu pricep ce se intampla...
Danut iar a facut febra aseara, deja ma apuca toate alea cand vad termometrul. Sper sa imi iau cateva zile libere pe 18 si 19 iunie(ca pe 17 lucrez 24 de ore) si sa merg cu el la analize. Pe 19 avem programata si audiograma asa ca pica numai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani draga Stephy! Te imbratisez pe tine si pe puiutii tai frumosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

La Multi Ani dragi copii!!!

La Multi Ani tuturor!!!

si o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Neatza,

La Multi Ani puiulor vostrii sa aveti o zi frumoasa

Lyly cum esti cum a fost la control ?

Dana imi pare rau de gradi, dar cred ca deja ai creat precedentul in mintea lui, stie ca de cate ori plange vei veni sa il iei, parerea mea este ca dupa pauza sa nu mai faci lucrul asta, adica sa il duci si sa il iei la program , se va linisti in maxim o saptamana, hai curaj ca va fi bine

Mergi la inceput