Prietene la bine si la greu - 165

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns floricik spune:

Salutare.

Fetelor cand citesc ca plecati in vacante...ce as pleca si euuu
Nu mai suport drumurile, plecat vineri seara venit luni dimineata si la parintii mei in week-end chiar nu avem de face sau unde sa o ducem pe Ema. Am zis ca sambata plecam o noapte prin muntii Vrancei si ne mai clatim putin creierii si mai aerisim copilul...
Agentia nu o putem inchide intr-o zi de vineri sa plecam si noi putin la mare ca zic oamenii ca am dat faliment si alte alea...

Monisule distractie placuta.

Raluci si voua la fel.

Dankutza si eu vreau sa ajung in Corfu pt ca zburlita mea e nascuta de Sf Spiridon.

Diana LA MULTI ANI si din partea mea Cu intarziere

Gabitza, Strumfy, Licu ce frumos povestiti voi de pruncii vostri. Cred ca e minunat sa-i vezi cum se alinta...sa vedeti mai tarziu cafteala Ce ma mai paruiam si eu cu sor-mea...

Dienutze pe Natalia o duci la bunici doar pe perioada vacantei de vara, nu? O sa va fie greu...dorul e infiorator...noi abia asteptam sa vina luna septembrie sa incepem gradi. Macar Braila e un oras mai mare, are unde sa o plimbe...faleza...la parintii mei orasul e mic, iok distractie. O sa o ducem si noi pe Ema la Galati sa mai stea si acolo, cu parintii mei, strabunicii, matusi , unchi etc

Monica sa ne anunti cand tre' sa scoatem majoretele.

Lumi , castraveti din recolta proprie, ha??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionelamaria spune:

Ziua buna

Lectura placuta: Contraceptie altfel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionelamaria

Ziua buna

Lectura placuta: Contraceptie altfel


Mami fericita de Mihnea si de Tudor


da, da, super articolul




Monis, mama de Piticutz Santiago (02.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Monis eu asteptam sa ma avertizeze ca am primit PM dar am patit la fel ca gabita desi sus imi aparea numele de utilizator cica nu eram logata. Ti-am raspuns, astept detalii. Si muncesc 24 cu 72 un soi de ofiter de serviciu de pe vremea raposatului, noroc ca imi vine randul o data la 2 luni.
Monica ce repede a trecut timpul. Asteptam detalii dupa control.
Ionela acu vreau sa citesc si eu ce ai trimis. Si imi cer scuze dar acum doua zile in timp ce stergeam mesajele din tel am gasit unul de la tine la care nu ti-am raspuns. Rusine sa imi fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Neata neata la amiaza!

am venit cu limonada sa va racoresc!!!

nu am hepatita C, dar am alergie la soare si praf, sunt plina de bube pe picioare!!

alex se vaita in continuare de burta, am recoltat pt coprocultura, urmeaza si pt paraziti

sa aveti o zi racoroasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami.ilinca spune:

Salutare,

Cu rusine in glas indraznesc sa va scriu din nou dupa atata timp....poate ma iertati daca va spun ca in ianuarie am aflat cu surprindere ca o sa mai avem un bebe..deci sunt din nou burtica roz de 23+saptamani!

Va citesc in continuare cu drag si sper sa ma activez mai mult :)
Ilincuta mia e tare dragalasa, vorbareata si cred ca cunoasteti sentimentul, nu stiu cum am trait atata timp fara ea!

Va pup ,
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Felicitari mami Ilinca pentru caruciorul roz!


Eu tot vreau vesti despre Lalu si despre Smara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

wow mami ilinca felicitari sarcina usoara

da da misto articolul despre contraceptia altfel si sotul meu vrea sa faca asta, inca ne gandim

lyly imi pare rau de alergiile tale si de burtica broscutei

dankutza, am fost pe 2 iunie cand inca era gratuit pt copii, altfel se plateste nu stiu cat, sunte destui pesti, mai ales ca sunt doua sali este cea de sus de langa fantana si mai este una si mai jos putin, era aglomerat cand am mers noi ca era we cred ca in cursul sapt e mai misto

pup burticile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami.ilinca spune:

Multumesc, Dankutza &Raluci! Sa dea Dumnezeu sa fie o bebelusa sanatoasa si nascuta la termen, asta e grija mea de mama patita, Ilinca s-a nascut la 37 sapt.
Dankutza : daca nu te supara sugestia mea, mergi la manastirea Radu-Voda la sfantul Nectarie, face minuni mari ! Sau la manastirea Mihai -Voda(zona Izvor) .O spun din proprie experienta.Mai multe detalii iti dau prin PM , daca vrei
Sunt convinsa ca in curand Cezarica va avea un fratior/o surioara. La fel le doresc celorlalte aspirante, sa vina bebeii 2 cat mai repede! Stiu cat am asteptat-o pe Ili , vreo 2 ani si nu a fost deloc usor.......dar a trecut si bebe 2 a fost complet neasteptat. Sincer ii era groaza sa ne apucam de proiect, gandindu-ma numai la lunile care treceau si in care vedeam o liniuta pe test.

Dar toate trec si cu credinta apar minunile astea mici care ane fac viata frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui mami.ilinca

Sunt convinsa ca in curand Cezarica va avea un fratior/o surioara.



Da, ai dreptate. Intre 1-10 februarie.

Mergi la inceput