FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 20

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sper spune:

Fetelor ajut cu multa placere dar tb sa ma ajutati si voi pe mine. Scrieti-va fiecare aici datele cu rosu iar eu doar le copiez. Sunt baba si am uitat multe date despre voi, ar tb sa ma apuc sa recitesc toate cap din urma ca sa fac listuta si poate sunt fete care nu vor sa fie trecute pe ea. Nu vreau sa supar pe careva.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Amalia 38 de ani 10 de menopauza precoce AMH 0,28pg/ml
FSH 95.65
E2 20:55
LH 76.70
TSH 15.24
PRL 21,38
CM VINE DOAR PROVOCAT
Septembrie2012 merg sa fac ET cu ovo donate la clinica Neogenesis
Tratament cu DHEA 2 luni fara rezultat

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sper mmultumesc pt listuta din prima paginasi sa te vad

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Buna fetelor!
Bichi - 44 ani, AMH 0,30 ng/ml, Fiv cu ovocite donate la Clinica UNICA Brno, data ET 8 aprilie, Rezultat - sarcina gemelara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fivdonate spune:

Am facut ceva modificari la prima pagina, sper sa va placa. Mi se pare mai usor de vizualizat decat era in formatul vechi. Dc aveti ceva de adaugat/modificat va rog sa scrieti in cadrul subiectului cu rosu.

Le astept pe gravidutele noastre cu date : Brigit, Loona, Smaick, Alina Alba, Cocolino, Irilac si cine mai e cu burtick si am uitat sa o mentionez sa-mi dea datele pt lista gravidutelor. Dc nu vor acolo macar pt lista aspirantelor si le mut direct la mamici cand nasc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui irilac31
Ma bucur tare tannoo, multa sanatate si sa va fereasca DD de astfel de episoade de acum. E tare dulce Bogdanel...un grasun .....cred ca are niste colacei pe el

hai k am zis hop si...iar suntem in sant
antitermice si siropuri de tuse
numai sa nu mai ajungem la convulsii...

are colacei, da, la picioruse

merci ptr gandurile bune; la fel si tie,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cocolino2010
tannoo si taticii sunt alaturi de noi

intotdeauna, "fidel" DC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Tanu sanatate multa la micutul vostru si sa treaca peste problemele de sanatate dragu de el ce trage el sa pupicesc

amalia tsakoniati(matusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Sper, tu ma cunosti f bine, stiu ca nu te vei supara daca te rog sa nu apar pe nicio lista momentan. stii vorba aia, cand iti e bine intr-un fel nu vrei sa schimbi nimik
Pup toate fetele fara exceptie


Multumesc, Doamne!

_
C677T HETEROZIGOT
Tratament in sarcina: Clexane O4, Euthyrox 50, MagneB6, Femibion, Acid Folic 5mg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dannyM spune:

Buna fetele!

Danny-40 ani,AMH-0,93 ng/ml,programata pentru ET cu ovule donate la clinica Unica din Brno,pe data de 15 august 2012.
Tratamentul pe care trebuie sa-l urmez este:
4 x Estrofem 2 mg (or any other pills containing estradioli valerate 2 mg),2 x Acid Folic,3 x Cetrotide 0,25 (or Orgalutran 0,25),1 x Pregnyl 5000 (or Ovitrelle 6500),1 x Utrogestan 100 or 200 mg,Divina.

Tannoo,multa sanatate pentru prichindel!
pentru fetele cu burtici si pentru viitoarele mamici!




Mergi la inceput