Oportunitati de munca la domiciliu (3)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

am incercat adineauri sa-mi plasez anuntul, insa site-ul este in mentenanta

incerc mai tarziu...

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

imi da si mie cineva un link sa vad si eu despre ce vorbiti...ca m-as baga si eu dar intai trebuie sa stiu despre ce e vb...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorellay

imi da si mie cineva un link sa vad si eu despre ce vorbiti...ca m-as baga si eu dar intai trebuie sa stiu despre ce e vb...

Sorana CODRIN *15.02.2005 si DIANA *10.11.2009


Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. Mario Puzo


acum toate componentele zzeek sunt in maintenance.. le lovi pe toate..te poti clarifica cumva cititnd ce s-a scris la subiect, cel putin la inceput s-a descris in ce consta "afacerea":

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172278&whichpage=1


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisbar spune:

Dragelor,
eu am renuntat la postarea pe zeekler. mi s-a parut ciudat, totusi, ca sunt pareri care atrag atentia asupra neseriozitatii site-ului si am mai facut cateva sapaturi. mi-a disparut increderea in chestia asta si daca nu mai am incredere nu mai pot continua si nici nu-i mai pot aduce pe altii in sistem.
va urez succes tuturor si sper sa fie ok.
ce va pot sugera: sa nu folositi carduri in care aveti bani, bani multi. folositi macar carduri deschise special pentru asta si in care aveti depozite mici.
va pup si raman aproape.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

Dragelor,
eu am renuntat la postarea pe zeekler. mi s-a parut ciudat, totusi, ca sunt pareri care atrag atentia asupra neseriozitatii site-ului si am mai facut cateva sapaturi. mi-a disparut increderea in chestia asta si daca nu mai am incredere nu mai pot continua si nici nu-i mai pot aduce pe altii in sistem.

Ooops! Increderea a scazut cu o cincime.

crisbar <-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Cardul meu oricum e gol.

E atasat la AlertPay, dar este pe zero. Si chiar daca ar incerca cineva sa retraga fraudulos bani,

1. N-ar avea ce.
2. Banca nu ar permite. Pentru ca imi expira CI-ul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui crisbar

Dragelor,
eu am renuntat la postarea pe zeekler. mi s-a parut ciudat, totusi, ca sunt pareri care atrag atentia asupra neseriozitatii site-ului si am mai facut cateva sapaturi. mi-a disparut increderea in chestia asta si daca nu mai am incredere nu mai pot continua si nici nu-i mai pot aduce pe altii in sistem.
va urez succes tuturor si sper sa fie ok.
ce va pot sugera: sa nu folositi carduri in care aveti bani, bani multi. folositi macar carduri deschise special pentru asta si in care aveti depozite mici.
va pup si raman aproape.


eu nu folosesc niciun card, nici in zeekler nici in payza, daca singura modalitate de plata era pe card nu ma bagam in zeekler...iar la payza am facut virament bancar... mi se pare cam greu sa ma substituie cineva la viramente bancare...zic si eu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Cardul meu oricum e gol.

E atasat la AlertPay, dar este pe zero. Si chiar daca ar incerca cineva sa retraga fraudulos bani,

1. N-ar avea ce.
2. Banca nu ar permite. Pentru ca imi expira CI-ul.



Din putin se face mult - ajutor umanitar!

Lucrusoare de vanzare...


In atentia celor carora le face placere sa depaseasca limitele celor scrise de mine: in cazul in care considerati ca aveti dovezi de necontestat cum ca am facut 99 de oua, pe care le ascund in camara, cu intentia de a le vinde la suprapret, va invit sa deschideti un subiect special pe aceasta tema. Multumesc pentru intelegere.


nu vad legatura...CI-ul meu e expirat de juma de an..si fac atat plati cu cardul cat si viramente (prin trei banci diferite din romania...deci care ar fi legatura?!)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

tot mai sant in mentenanta....

crisbar, imi pare rau ca ne-ai parasit cu anunturile. Eu deocamdata nu am investit nici un banut, astept sa treaca cele 60 de zile.
Oricum ma gandeam sa-mi fac un card separat, ca sa fiu sigura.

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Va informam ca, ulterior datei expirarii actului de identitate, pana la prezentarea documentului reinnoit, nu vom putea da curs eventualelor solicitari de acordare de noi produse si / sau servicii formulate de catre dumneavoastra.



Daca trecerea banilor de pe card in contul AlertPay se considera un nou serviciu...

Mergi la inceput