Oportunitati de munca la domiciliu (3)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

si la mine a mers tot timpul. De obicei, sant activa dimineata

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

oare ce mai spune Elle Seb?

Elle, ceva secrete pentru noi?

mai avem putin si facem 60 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Selene, pe peopleperhour sant foarte multe joburi in engleza, primesc notificari pe mail de cate ori se posteaza ceva...eu astept sa apara ceva si pe germana

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

la voi cat a durat pana s-au transferat banii din raiffeisen in payza ? la mine este status "pending" de 3 zile, oare o fi vreo problema ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

la voi cat a durat pana s-au transferat banii din raiffeisen in payza ? la mine este status "pending" de 3 zile, oare o fi vreo problema ?

Mamica de Calin 26.11.2009


daca ai prins weekend-ul se prea poate...azi cred ca ii vei avea in payza...daca nu ii vei avea nici maine...nu stiu ce sa zic, verifici la banca, vezi daca s-a facut transferul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Buna ziua! Imi cer scuze ca intru asa la subiect, dar mi-am prins urechile la validarea contului in payza. As avea o intrebare daca poate cineva sa ma ajute. Dupa ce dau acolo la validare mai trebuie sa ma duc la banca sa transfer bani in contul acela de la Raiffeisen sau intra ei automat din contul meu? Multumesc anticipat de ajutor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

litora, nu intra automat, trebuie sa-i transferi tu. eu i-am trasnferat dupa card sinu am fost nevoita sa merg la banca.

fetelor, ce mai faceti?

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Sunt in ziua 55 de postat anunt.

Cam atat fac.

In rest, lucrez "hard work", cum a zis capcaunul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaEmi spune:

Buna,

Elle, daca m-am upgradat la silver si trec si cele 60 de zile, la raport acolo trebuie sa vad ca s-au transferat bonus points in $ (cash), nu ? transferul asta se face automat sau trebuie sa fac eu ceva anume ?
mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui AlinaEmi

Buna,

Elle, daca m-am upgradat la silver si trec si cele 60 de zile, la raport acolo trebuie sa vad ca s-au transferat bonus points in $ (cash), nu ? transferul asta se face automat sau trebuie sa fac eu ceva anume ?
mersi.

Mamica de Calin 26.11.2009


dupa de 60 zile punctele se transforma in vip points, se vor transforma in $ dupa inca 30 de zile...eu asa pricep treaba...sau sunt in eroare?!

Mergi la inceput