Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

Ama imi este nepoata de pe vara..si de asta o stiam..frumosi copii si talentati bravo lorr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

laura..asa cum am spus si dincolo la generale, copii se bucura ptr orice ..chiar si daca nu e nou (cel putin eu asa cred)

iar daca vor fi unui copii care sunt mai pretentiosi....mamicile lor sai pregateasca de acasa cu asta..fara sa se supere acolo (eu asa as face)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

vreau o cafeaaaaaaaaaaa maree ca sunt zombi..dra nu a avut somn de la 3-5 asta noapte....se cunoaste ca a stat prea mult casa...


mam uitat pe vreme ...si ma deprima ca urmeaza.....

ia uitati aici
http://www.accuweather.com/ro/ro/piatra-neamt/274800/month/274800?monyr=6/01/2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Dau eu cafeaua! Mareee si tare! Poftiti va rog!

Sa aveti o zi luminoasa!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'neata!

Cafeaua o bem cu tinerelul asta:



Sa aveti o zi frumoasa!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

Neata! eu beau cafeluta de oriunde. Fetelor, va deranjeaza daca la petrecere mandruta mea mica are mucusori si mai tuseste putin? o tine asa de o luna si ceva, a luat de doua ori antibiotic, am schimbat 3 siropuri de tuse si tot nu ne trece. Daca va deranjeaza va rog sa spuneti, da?


participam la concursul Klorane , un vot daca va placem , or1 si or2 (http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente%20Klorane%20Bebe&page=4)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Ramona pe mine sigur nu ma deranjeaaza si am impresia ca nu va fi singura care mai tuseste un pic sau mai are 2 muci. Sunt copii, vremea a fost asa cum a fost in ultimele saptamani, e firesc. Stai linistita, veniti la joaca si lasa stresurile inutile!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neataaa!!!
Vin la cafea, dar daca aveti dubla pentru mine, e si mai bine!

Laura, nici tu si nici Alinuk nu trebuie sa va faceti griji, nu asteapta nimeni nimic gratis, deci niomeni nu va avea absolut nimic de comentat, garantez eu pentru asta! Am dreptate, nu? Dar, ca fapt divers, gestul astora de la Noriel de a se descotorosi de ce nu le foloseste cu titlu de sponsorizare e f.f. urat. Mai bine deloc.

Ramona, si care-i baiul daca are muci si tuseste? Pe vremea asta, e ceva normal. Daca cineva e speriat de asta, sa stea cu copilul in casa doar - asta e colectivitatea si, mai devreme ori mai tarziu, toti ne vom confrunta cu ea.

Abia astept si eu intalnirea de vineri!
Sa aveti o zi frumoasa!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oramona spune:

No eu m-am linisti, am 2 ok din 20 si ceva :)) asa ca venim cu mic cu mare, abia astept.
Laura, completez si eu , nu are nici un sens sa-ti faci griji, noi ne adunam sa ne sarbatorim copilasi nostri si sa mai "barfim" nitel,nu pentru mici/mari cadouri, asa ca stai tu linistita si nu-ti mai fa atatea griji

participam la concursul Klorane , un vot daca va placem , or1 si or2 (http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Momente%20Klorane%20Bebe&page=4)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Citat:


No eu m-am linisti, am 2 ok din 20 si ceva :)) asa ca venim cu mic cu mare, abia astept.



Considera ca ai trei ok-uri...
Si eu de abia astept sa ne vedem sa mai schimbam impresii!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput