Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

Salut! sunt din nou pe baricade, la servici, caldura mare, nu se mai poate. a fost bine in concediu, dar acum, intorsi acasa avem o gramada de umblat, vindem in sfarsit apartamentul si ne tot cautam ceva.
e mare belea cu apartamentele modificate si care au un cadastru mai vechi. se leaga evaluatorul de orice chichita, si un nou cadastru se face cu cheltuieli mari si timp pierdut.

va multumesc pentru gandurile bune, eu ma simt binisor si mi-e tare mila de tine, Magda! oricum te apreciez f mult, esti o curajoasa si meriti toate laudele ca suporti asa stari de rau pentru un nou pui frumos. sa fiti bine si sanatosi amandoi!

in rest n-am noutati, doar ca-s toata ziua pe drumuri. va pup si celor care pleaca in vacanta va doresc timp bun si ditractie placuta!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna seara.
Intru pe fuga, ca e cam tarziu, sa va spun ca si noi avem scaun de masina pt grupa de varsta mai mare care se inclina in functie de bancheta masinii doar ca... bancheta din spate nu se inclina . Dar cu toate astea am fost si in Italia si la mare si la munte. A fost al Andradei dar acum sta Alessia in el.

Astazi am fost la Iasi la dr pt control cu Andrada la aparatul dentar si nu puteam sa ratam Palas Mall. E foarte tare intradevar. Si intre Palas si Palatul Culturii e o gradina superba. Foarte frumos, iti trebuie o zi intreaga sa hoinaresti pe acolo... Din pacate noi am fost cam pe fuga, dar vom reveni , bani sa avem.

Cristinna felicitari pentru sarcina.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Cristina, felicitari si din partea mea! Sa ai o sarcina usoara!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissandrada spune:

Buna dimineata!
Vine cafeaaauaaa....

edit : am vrut sa va pun o poza cu un baiat frumusel dar nu reusesc


Bazar general DC


Criss de Alessia si Andrada

"Humor is mankind's greatest blessing" - Mark Twain (Umorul este cea mai mare binecuvantare a omenirii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'neata!
Multumim pentru cafea! Vezi, daca n-ai pile...nu poti!
O zi frumoasa, tuturor!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Buna, fetelor.
Ne-am intors din concediu Tare bine a fost si taaare as mai fi stat!
Scaunul s-a comportat bine, Thea a putut dormi in el, dar cam chinuita mi se parea mie...oricum nu s-a plans. I-am scos centurile scaunului si am prins-o cu cea a masinii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Buna, fetelor.
Ne-am intors din concediu Tare bine a fost si taaare as mai fi stat!
Scaunul s-a comportat bine, Thea a putut dormi in el, dar cam chinuita mi se parea mie...oricum nu s-a plans. I-am scos centurile scaunului si am prins-o cu cea a masinii.



Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008) ,
Filmulete
La Mare - sept '09
Poze din Egipt
tutu



Bine ati revenit!

Asa repede? Parca abia ati plecat. Sa va fie de bine vacanta!



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Noi suntem ok, nu am mai dat pe aici ca nu am avut ce spune. Copiii sunt la bunici in vacanta. Noi muncim cu drag si spor (sau nu...). A! Ba da! Am cu ce sa ma laud! De luni avem un nou membru in familie: Kira, un pui de pisica "albastru de rusia". E o minunatie gri, cu ochi verzi, jucausa tare, cuminte si desteapta foc. (acum doarme pe birou, cu capul pe marginea laptopului meu si mustaceste cand tastez prea tare )



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Superba matza, garantez - mananca pastai, cabluri, seminte si rochite! Si jucausa foc!

Bun venit din concediu, fetelor care-ati fost deja. Si concediu placut celor care pleaca!

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Buna, fetelor
Laura, pai am fost 8 zile, de pe 23-30 iunie....ooofff, de-ar mai fi fost! Si Thea ma intreaba cand mai mergem la mare

Mergi la inceput