Piatra Neamt (95)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

salut! eu sunt tare adormita, cred ca de la vremea asta si dupa week-endul prelungit, ma resimt.
am fost duminica in strand si a fost asa fain! erau cei de la Lollypop acolo si pictau copiii pe fata, s-a pictat si Denis, era muzica, atmosfera frumoasa, doua piscine, una cu ratzuste cu baterie pe care le conduci ca pe masinute si una cu bile mari cu aer in care intri cu totul. Bineinteles ca si Denis a fost prezent la ambele.

Vinerea viitoare plecam la mare. Abia astept si sper sa fie vreme buna. La servici sunt cam ocupata, asa ca daca nu mai trec pe aici, ma intelegeti voi.

va doresc o zi buna!

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Cristina, sa ai o vacanta placuta! Cred ca tu deschizi seria concediilor pe anul asta!
Ma bucur tare mult pentru Iulia, ii doresc refacere granica si o asteptam aici in Piatra, sa ne plimbam cu carutul!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Cristina, sa aveti vacanta frumoasa! Sa ai spor si la treburile de la serviciu, ca sa poti pleca linistita!

Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ufff am scapat de stres..ptr luni am papat o inghetata in strand..un paianjan ma gustat si ma piscat la urma..deja imi faceam ganduri despre boala bolioza...deci pe viitor mare atentie

si noi neam dat in rata mergatoare pe apa..si ce fericita mai era dra mea...

sunflower...spargi sezonul concediilor...uau...super..noi pe 26 abia mergem la mare dar nu in tara..de curiozitate cat va costat izolatul apartamnetului?? ca am vazut ca sa izolat partial la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Pogonici, acuma daca tot ai scapat de stres si tot ai intrat prima pe ziua de azi, da si tu o cafea .


Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
sunflower unde plecati in concediu? Pfai, parca nu=mi vine a crede ca deja e vara si lumea se pregateste de vacanta. Noi anul asta zicem 'pas'.

Magda, cutia aia transparenta e la mine. O pastrez si ti-o aduca la prima intalnire , ok?



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

salut!
m-am eliberat putin de treaba si am trecut pe la voi. Mergem in Eforie Nord, unde am fost si anul trecut, cred ca v-am povestit si atunci. ne-am luat biletele de mult, convenabil, ne place totul acolo mai putin ca e cam departe de plaja. dar daca si a treia oara mergem tot acolo, inseamna ca e bine - acum e a 3-a oara. si in Iunie nu-i nici f. cald, nici prea aglomerat si nici mizerie. speram sa avem parte de vreme buna.
Multumim de urari!

Pogonici (inca n-am aflat cum te cheama), bine ca ai scapat de stres. insa nici cu capusa nu trebuie sa te sperii f. tare, daca esti atenta la simptome sau mergi la medic, sigur primesti tratament corespunzator.
Izolarea apartamentului costa 2200 lei. noi speram sa ne mutam anul asta, totusi, dar faptul ca e izolat e un avantaj si la vanzare. iar de nu, va fi un plus de confort pentru noi.

ce sa va dau eu acum in incheiere? pentru cine are calduri un frappe, pentru cine pofteste o cafea fierbinte, un suc, un sirop de brad, ceva?

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

buna dimineata............poftim la cafeauaaaaaa


sunflewer..numele meu e Irina...iti doresc bafta la vanzarea apartamnetului (noi in 2 saptamani de la aparitia pe piata lam vandut atunci cu doar 28000E)..mi se pare ff mult ptr izolat raportat la suprafata exterioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Multumim de cafea Pogonici, numai ca eu de acum zic "pas". Nu m-am rupt nici pana acum band cafele, dar acum cica am motiv sa nu mai beau.
Laura,nu-mi trebuie cutia. Nu e o asa mare valoare...

Acum va las, ca am muuuulta treaba in gradina.

Sa aveti o zi frumoasa!



Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si in 7 saptamani

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

felicitari, Magda! sa fie intr-un ceas bun, sa fiti sanatosi cu totii si sa-ti fie tie cat mai bine, sper mai usor decat la primele doua caprite! eu am aflat de la super-fericitul tatic, si-s mandra ca am fost pe lista persoanelor de anuntat asa curand. cum te simti deoacamdata? Va pup.

Irina, de fapt am aflat ieri ca izolarea va fi 2400 lei, cu balconul tencuit bonus. este 60lei/mp si am socotit si noi suprafata, si asa este. ce sa-i faci, toate costa.

Laura, cred ca va fi ceva de vis la casuta voastra, dar intradevar e multa munca si investitie.

Cristina, cea mai mandra mama de Denisuc (30.07.2007)

Mergi la inceput