Cel putin 10 kg jos (9)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

e miere-miere cu putin ulei cred, foarte lipicioasa- anul asta am testat-o si eu prima oara, tot la fel am intrebat. Mi-a recomandat-o maseuza ca potrivita pentru problemele mele de drenaj limfatic- retin apa, nu elimin toxine in ritm normal sa spunem. E usor dureros caci mana ei preseaza si se lipeste, apoi ciupeste cand o desprinde de picior dar asta e si ideea, sa doara eficient.

La final ma indrept glorioasa la dus, impaturita intr-o folie de plastic, cu senzatia ca sunt mai supla si cu promisiunea ca nu "stric" investitia facand abateri in ziua respectiva- de regula tine.

Te-ai tinut foarte bine 2 saptamani consecutiv, clar pe cineva motiveaza concursul.

mi-am luat pranzul si mai zabovesc putin pe aici, beau un ceai verde si sper sa-si faca treaba pentru care tot e laudat, sa arrrda grasimile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Maro galbui sunt pantalonii,gen yo man,adica cu buzunare mari mai largi jos....

Da`s faini tare de tot....problema e ca absolut toate hainele sunt largi si lalai,horror,iar alea dinainte inca nu-mi vin cum ar trebui..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Hello!

O saptamana plina de rezultate bune la toate cele.

Eu am trecut de pragul de minus 15 kg!
AMR 7kg


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

wow, felicitari Arturicii!! sa grabim si noi pasul, zic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

LYADA,

pai cred si eu ca esti motivata....auzi acolo sa intri in marimea 40......pai eu inca am ramas....cu fundul mare ,cam tot 44 imi trebuie la pantalon,cam greu dau jos de aici si de pe bulane....se topesc zonele umerilor,sani,nu mai sunt
....tot ca o para sunt inca...sani 90,talie 90,sold 110...

iar la ziua de fructe...am mancat la pranz 500g capsuni,la cina 500g cirese.....dar mi-e foame tot timpul....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Lyada, incet incet o sa ma prindeti din urma

Bonsai, tu tii dieta Rina?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

arturicii,
trebuie sa recunosc ca e o Rina ...."PERSONALIZATA"...nu ma puneti sa nuantez ca radeti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arturicii spune:

Ei, nu de aceea te intrebam;

Dar la ziua de vegetale de ce mananci doar fructe?

Eu am invatat in timp sa mananc fructe dar si mancaruri de legume (gen ciuperci la cuptor sau ciorba) pentru ca sunt mult mai satioase



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

..de lene....

dar mi-am dat seama ca e o greseala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Hai ca m.ai facut curioasa si am facut o masuratoare, 78 talie si 103 solduri. Am sarit azi oul din menu si gustarea 2 caci, am avut intalniri, s.au aranjat bine fix inainte de raport.

Maine dupa.masa insa avem sedinta cu prajituri bune, pericol maxim...

Mergi la inceput