oligoastenoteratozoospermie 16

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

tano, ce Dumnezeu se intampla, mai, cu Bogdan? Are vreun virus? E prea mic pentru toate astea...offff, cred ca-i oribil pentru voi sa-l vedeti cum sufera...daca aveti nevoie de ceva, un medicament, un doctor anume, orice, sa zici si ne mobilizam, cautam noi ceva, ajutam cum putem. Parol!
velvet nimeni nu stie care-i tratamentul adecvat. E bine ca incercati, e bine ca sunteti amandoi in aceasta poveste. Sper sa fie o poveste cu final fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

aristica,multumesc multsi eu sper sa fie final de poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

ari, ce sa zic eu... daca doctorii aia nu au fost in stare sa ne zica exact ce are
cred ca are ceva, pe undeva... dar ce si unde? tre' sa gasim dr potrivit sa ne raspunda la intrebarile astea...
stii ceva de dr adrian stanciu?(budimex); ni l-au recomandat cateva cunostiinte care au avut probleme cu bebelusii si el, cica, a fost singurul care a pus diagnosticul corect si a dat trat adecvat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

nu, din pacate nu stiu, dar intreb la babutze si la donate

velvet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

tano,multa sanatate baietelului!sa fie bine!si sa gasiti un medic bun!

ari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALTESA spune:

tanno care sunt simptomele micutului poate va pot ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

tano vad ca pana acum, nimeni n-a zis nimic de doctorul asta, iar eu sunt planta la copii, nu cunosc pediatrii, nu cunosc nici parinti foarte incantati de un anumit doctor. Dar ajung azi la ML Grivita si-l intreb pe Dr. Albu daca recomanda pe cineva, iar pe seara, cand ajung acasa, intru si scriu. Sper ca Bogdan e mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

tanoooooo vezi ca la fiv cu oute donate este o fata, mama-oana, care incearca sa-ti trimita mesaj privat despre doctor. Poate incerci tu s-o contactezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aristica

tanoooooo vezi ca la fiv cu oute donate este o fata, mama-oana, care incearca sa-ti trimita mesaj privat despre doctor. Poate incerci tu s-o contactezi

aristico, merci mult de tot,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

Dr, Craiu de la ML - recomandarea de la Mr. White

Mergi la inceput