Papadie, unde esti?!

Papadie, unde esti?! | Autor: 26octombrie

Link direct la acest mesaj

Buna, dragele mele.

Stie cineva cum as putea da de PAPADIE ?!! E o persoana tare draga mie, am vazut ca n-a mai intrat de multa vreme si nu stiu cum as putea-o gasi. Daca are cineva o adresa de mail, ceva, orice...
Va multumesc mult si sper sa ma puteti ajuta :-)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ligia1112 spune:

Din cate imi aminteam, avea un blog http://verdeploaie.blogspot.com/, dar vad ca nu a mai postat din 4 octombrie 2011. Totusi, poate gasesti pe acolo date de contact.

Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult, sper sa o gasesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

oo, iti multumesc tare mult! acum ma duc acolo, sa investighez :-))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

cine a trimis la container topicul asta ? Intrebare retorica, desigur ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

mi-e teama ca nu inteleg! am facut ceva nepermis intreband de un utilizator?! poate imi explica si mie cineva de ce a fost mutat la cos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

chiar asa...dc a fost mutat la cos?


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Regulamentul de utilizare. pct. 8

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

Multumesc, Marius.
Am citit regulamentul, imediat ce am vazut subiectul mutat si, dupa parerea mea, nu se aplica in acest caz.

Aici scrie:
Nu publicati mesaje de interes limitat (de genul: pentru Andreea). Daca subiectul devine strict personal - folositi comunicarea prin intermediul mesajelor private (PM). Astfel de subiecte vor ajunge rapid la Containerul Verde.

Eu nu ii scriam utilizatorului Papadie. Am facut un apel catre membrii forumului, tocmai pentru ca speram ca cineva sa stie. Imi pare rau daca acest forum a devenit intr-atat de restrictiv incat nu mai pot pune o intrebare.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui 26octombrie

Multumesc, Marius.
Am citit regulamentul, imediat ce am vazut subiectul mutat si, dupa parerea mea, nu se aplica in acest caz.

Aici scrie:
Nu publicati mesaje de interes limitat (de genul: pentru Andreea). Daca subiectul devine strict personal - folositi comunicarea prin intermediul mesajelor private (PM). Astfel de subiecte vor ajunge rapid la Containerul Verde.

Eu nu ii scriam utilizatorului Papadie. Am facut un apel catre membrii forumului, tocmai pentru ca speram ca cineva sa stie. Imi pare rau daca acest forum a devenit intr-atat de restrictiv incat nu mai pot pune o intrebare.


Luana si Hora

Daca ti se da o coala liniata, scrie pe cealalta parte”
(Juan Ramon Jimenez)



Asa am inteles si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Cred ca ai dreptate. Rectific. Scuze.

www.romleas.ro/Rosia%20Montana/" target="_blank">Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 26octombrie spune:

Multumesc mult

Mergi la inceput