Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (67)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yasmi81 spune:

Fetelor unde sunteti?
mie nu mi-a mers netul pana acum...dar sunt socata sa vad ca nua ti postat deloc pana acum, doar Irip. M-a amuzat teribil..auzi dau calul meu pt un somn noaptea..am ras de una singura...
Amary, asa este noi simtim cel mai bine cand ceva nu e in regula. Niic eu nu am incredere oarba in ce zice un medic de aceea cand am avut probleme am preferat sa fac 2, 3 ecografe numai sa stiu ca e bine, desi el imi spunea c anu e cazul. S-a dovedit ca avea dreptate dar trebuia sa ma linistesc si eu cumva. Astazi l-am sunat...si am convenit ca eco sa fie mai devreme...mai pe la 31 sapt...mi se parea prea mult pana la 33 sapt, atunci voi face analizele.
o seara frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

vai, dar ce cumintele ati fost azi! sa nu-mi spuneti ca ati dormit ca o sa ma oftic ce ziceti de vremea asta? parca e prea trista!!
hai, scoateti capul de sub paturica si spuneti-ne ce ati facut azi. eu m-am invartit de pe stanga pe dreapta si am privit in gol ca o nebuna.... toate gemenistele

32 &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irip spune:

Amary, tot 3 in 1 esti?
Balanta, unde te-ai ascuns?
Unde v-ati ascuns toate?

32 &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne`mary spune:

neatza. Eu inca nu am ajuns sa ma trezesc la 4 dimineata, dar la ora 5 sunt in picioare
Vroiam sa ma intreb de mult ceva. Voi aveti dureri de genunchi? Am de o perioada dureri de genunchi atunci cand ma asez si cand ma ridic de pe scaun. Am luat 8 km pana acum. Sa fie de la greutate? De la lipsa de miscare? Nu e prea devreme la 20 de sapt sa incep sa ma plang de dureri?

Balanta, ce-ti fac baietii?

+ 18 Tudor si Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Capitolul 68: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172698



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput