Oportunitati de munca la domiciliu

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

La mine zice acum asa:

You Are Qualified For Cash Rewards for the next.
8 hours, 0 minutes, 20 seconds

Urmatorul anunt pot sa-l postez dupa aceste 8 ore?

Am mai gasit si asta:

You will see the "Pay Date" posted. You will also see any fees to process your payment when you choose to receive a payment by check. The fee is $5.00 for free level members, $3.50 for Silver members, $2.00 for Gold members, and no charge for Diamond members


Urmatorul anunt il postezi in decursul celor 8 ore, nu trebuie neaparat sa lasi sa treaca 7 ore si 45 de minute.

Nu stiu ce-s sumele astea, ma uit si-ti zic.




Da' cat timp curge timpul, eu nu mai vad pagina de anunturi si site-uri unde pot posta. Cand ma conectez, ma duce direct la cronometru.

Sumele alea sunt comisioanele percepute pentru retragerea banilor.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Posea spune:

ele am si eu o intrebare...unde vad si eu ce suma am in cont?
adica de ex dupa ce adaug un anunt ma gandeam ca e un cont unde vezi cat creste in fiecare zi cu 2 lei...dar sa-i vezi..
Ceva detalii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Ba le vezi, in sectiunea PLACE YOUR ADD.

Anunturile trebuie postate pana la 12 noaptea, ora Romaniei.

Chiar daca sa zicem postezi anuntul de regula la ora 18.00, a doua zi la ora 18.00 banerul verde pe care este timer-ul cu countdown se inroseste, insa ai vreme pana la miezul noptii sa introduci anuntul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Posea

ele am si eu o intrebare...unde vad si eu ce suma am in cont?
adica de ex dupa ce adaug un anunt ma gandeam ca e un cont unde vezi cat creste in fiecare zi cu 2 lei...dar sa-i vezi..
Ceva detalii?


Raportul cu comisioanele incasate il accesezi daca dai click pe Retail Profit Pool Report.

Editez pentru detalii:
Cand intri pe Retail Profit Pool Report, vei vedea un raport. In coloana +/- Bonus iti apar punctele bonus care ti se aduna zilnic in urma plasarii anunturilor. Coloana de alaturi, New Bonus Balance, arata totalul balantei.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Elle, ati renuntat la Immunocal? Parca asta promovai intr-un timp.

Parerea mea este ca se munceste prea mult pentru prea putin, la zeekler. Erau unii care se plangeau anul trecut pe spam.com ca au pierdut ~ $7000 cu ei.

Sunt lucuri mai interesante care se pot face pe net

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Ba le vezi, in sectiunea PLACE YOUR ADD.

Anunturile trebuie postate pana la 12 noaptea, ora Romaniei.

Chiar daca sa zicem postezi anuntul de regula la ora 18.00, a doua zi la ora 18.00 banerul verde pe care este timer-ul cu countdown se inroseste, insa ai vreme pana la miezul noptii sa introduci anuntul.





M-am prins acum, am fost mai blonda, asa.

Am postat pe http://www.classifiedsgiant.com , a mers snur.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Citat:
citat din mesajul lui Posea

ele am si eu o intrebare...unde vad si eu ce suma am in cont?
adica de ex dupa ce adaug un anunt ma gandeam ca e un cont unde vezi cat creste in fiecare zi cu 2 lei...dar sa-i vezi..
Ceva detalii?


Raportul cu comisioanele incasate il accesezi daca dai click pe Retail Profit Pool Report.

Editez pentru detalii:
Cand intri pe Retail Profit Pool Report, vei vedea un raport. In coloana +/- Bonus iti apar punctele bonus care ti se aduna zilnic in urma plasarii anunturilor. Coloana de alaturi, New Bonus Balance, arata totalul balantei.






Report-ul meu spune:

Cash Available: $0.00
VIP: 0.00 Points
Leftover Change: $0.00
Bonus Balance: 101.95 points

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Elle, ati renuntat la Immunocal? Parca asta promovai intr-un timp.

Parerea mea este ca se munceste prea mult pentru prea putin, la zeekler. Erau unii care se plangeau anul trecut pe spam.com ca au pierdut ~ $7000 cu ei.

Sunt lucuri mai interesante care se pot face pe net


Immunocal este pe primul loc in lista mea de prioritati, site-urile mele sunt peste tot pe google.ro, multumesc pentru interes Produsul acesta este foarte specific, vorbim despre 2 lucruri diferite.

Ti se pare mult 3 min / zi de munca, timp de 60 zile, pentru un prim venit de ~150$? Adica 3 ore de munca pentru 150$? Inseamna 50$/ora. Si asta doar inceputul. Tu muncesti pentru mai mult de atat? Unde? Ca vreau si eu!!!
Singura modalitate de a pierde 7000$ in zeek este daca cumperi bid-uri de 7000$ si nu-ti pui anunturile. Dupa 90 de zile, banii se pensioneaza, adica se pierd. Sunt ori cam prosti ori mint si uite asa unii musca.

In ce priveste zeek si acei care posteaza lucruri negative, vor fi mereu opinii negative despre orice companie care creste vertiginos, mai ales atunci cand acesti oameni pierd bani din cauza competitiei.

Daca accesezi link-ul acesta http://www.businessforhome.org/2012/04/mlm-companies-web-traffic-ranks-2-april-2012/ vei vedea ca zeekrewards.com este pe locul I in topul traficului web intre toate companiile de vanzari in retea.

Sunt oameni in zeek pe care-i cunoastem personal care castiga deja peste 1000$/zi. Pentru noi, in Romania, pare uluitor, pentru americani este un venit frumusel. Nu stiu cum ti se pare, mult, putin, dar un lucru este sigur: cand am vazut contul de zeek al sotului meu si am realizat ce se poate face cu compania asta, in primul rand ca inregistrarea este gratuita si oricine se poate baga, mi-am spus ca este clar un lucru despre care merita sa vorbesc.




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Ba le vezi, in sectiunea PLACE YOUR ADD.

Anunturile trebuie postate pana la 12 noaptea, ora Romaniei.

Chiar daca sa zicem postezi anuntul de regula la ora 18.00, a doua zi la ora 18.00 banerul verde pe care este timer-ul cu countdown se inroseste, insa ai vreme pana la miezul noptii sa introduci anuntul.





M-am prins acum, am fost mai blonda, asa.

Am postat pe http://www.classifiedsgiant.com , a mers snur.



Bravo!




_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Haideti ca m-am lamurit si cu username-ul, care ar trebui sa fie diferit in cele 2 link-uri atunci cand te inregistrezi.

Te inregistrezi ca si Customer mai intai pentru ca primesti bid-uri gratuite. In acest fel, oamenii pot intelege cum functioneaza site-ul de licitatii. Daca le place si vor, pot cumpara mai multe bid-uri. Daca cineva introdus de mine in sistem cumpara bid-uri, eu castig comisioane.
De exemplu, url-ul pentru un Customer oarecare in Zeekler este www.blondaxxx.zeekler.com Un cont de Customer primeste de la mine 50 bid-uri gratuite. Numai cei care sunt Customers primesc bid-uri gratuite.

Daca vrei sa devii afiliat (asa cum suntem noi) si sa castigi niste venituri, te inregistrezi pe zeekrewards. Cand te inregistrezi pe Zeek Rewards, trebuie sa folosesti un alt username, pentru ca atunci cand te inregistrezi la Zeek Rewards, primesti de fapt 4 site-uri diferite in mod automat. Primul este www.joinromania.zeekrewards.com , apoi este www.joinromania.fscstore.com (acesta este un magazin online, poti castiga bani si cu acesta), mai primesti www.joinromania.zeekler.com (acesta este un site de licitatii unde nu primesti bid-uri gratuite) si mai este un al 4-lea site: www.joinromania.shoppingdaisy.com care teoretic te ajuta sa gasesti cele mai bune preturi online.



_
Tratament Anti-Cancer - 24 Brevete Medicale Internationale


Mami de Geosse (30 Ianuarie 2012) *** Sofia (14 August 2008) *** Sebi (25 Mai 2004)

Mergi la inceput