Oportunitati de munca la domiciliu

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xxxwoman spune:

Io am nevoie de linkul catre https://www.zeekrewards.com/ care sa-mi permita inscrierea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Am reusit selene...este foarte bun tutorialul tau! Merci mult, bineinteles ca nu faceam decat primii doi pasi, nu si pe al treilea, confirmarea. Sper sa fie bine , mi-a aparut mesajul verde si s-a resetat ceasul!

M-am inscris azi pe microworkers, este inscrierea gratuita, o sa studiez ce minijoburi sunt si pe acolo. Deocamdata ma inscriu pe cele unde nu se cere investitie :D.

Pe alert pay, banuiesc ca ne putem face contul si mai tarziu, macar sa ne planga conturile de prea multi bani, nu?

Lumea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui xxxwoman

Io am nevoie de linkul catre https://www.zeekrewards.com/ care sa-mi permita inscrierea...


Ai PM, multumesc!

http://razedesperanta.wordpress.com/" target="_blank">Blogul meu - de la noi, pentru ei!

http://bazar.desprecopii.com/index.asp" target="_blank">Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui inbox

Am reusit selene...este foarte bun tutorialul tau! Merci mult, bineinteles ca nu faceam decat primii doi pasi, nu si pe al treilea, confirmarea. Sper sa fie bine , mi-a aparut mesajul verde si s-a resetat ceasul!

M-am inscris azi pe microworkers, este inscrierea gratuita, o sa studiez ce minijoburi sunt si pe acolo. Deocamdata ma inscriu pe cele unde nu se cere investitie :D.

Pe alert pay, banuiesc ca ne putem face contul si mai tarziu, macar sa ne planga conturile de prea multi bani, nu?

Lumea mea


Dupa cele 60 de zile, zic eu, si dupa upgrade-ul catre Silver (taxa 10 dolari pe luna).

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

inbox, ne dai si noua detalii cum e cu microworkers ?

Multam fain

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Multumesc primului meu "ajutor"!

Sa-mi spuna daca a primit ceva free bid-uri!

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Escrow deposit inseamna ca ii spui clientului sa iti dea niste bani, e ca si cum ti-ar da o arvuna", asa pe romaneste. Numa ca tu nu iei banii aia , el ii pune intr-un cont al respectivului site.

Selene , nu cumva trebe inainte sa ne upgradam, inainte de cele 60 de zile?

Alta intrebare, eu nu stiu engleza la nivel de creeare articole, te pricepi la asa ceva?
Voi avea nevoie sa fac niste articole in engleza,depsre diverse, ca si si review sau opinions, si ma gandesc ca de ce sa mai angajez indieni cand pot sa angajam aici.
Multam!

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Escrow deposit inseamna ca ii spui clientului sa iti dea niste bani, e ca si cum ti-ar da o arvuna", asa pe romaneste. Numa ca tu nu iei banii aia , el ii pune intr-un cont al respectivului site.

Selene , nu cumva trebe inainte sa ne upgradam, inainte de cele 60 de zile?

Alta intrebare, eu nu stiu engleza la nivel de creeare articole, te pricepi la asa ceva?
Voi avea nevoie sa fac niste articole in engleza,depsre diverse, ca si si review sau opinions, si ma gandesc ca de ce sa mai angajez indieni cand pot sa angajam aici.
Multam!

uneori gandesc prea mult....


Elle zicea dupa cele 60 de zile... Desi cred ca putem face asta anytime...

Io astept sa incasez niste bani pentru niste proiecte de traducere, p-orma vad eu cat si pe ce cheltui...

Da, cu engleza stau f. OK, numai timp sa am, ca la mine stii ca nu a fost deloc, deloc de lucru cu lunile, acum s-au suprapus vreo... 4 proiecte, mai am de predat unul.

Indieni?

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Ihi
Indieni, filipinezi...no matter
Unii fac treaba buna, am vreo doi care ii recomand, sunt seriosi si dácuma suntem chiar prieteni.
Insa nu-s pe scriere articole si mi-e teama sa nu dau gres.

Mai caut..

Asa sa nu uit, microjoburi, unul din site-uri este fiverrZice pentru 5 dolari fac asta sau asta.
Nu stiu cum merge, insa vad ca sunt destui care sunt cotati ca si buni, dati si voi un ochi.


uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Ce sa NU faceti:

Am postat tutorialele de pana acum pe blogul meu de ajutor umanitar de pe WordPress. Si... mi-a fost suspendat blogul. Irecuperabil, cica, daca am fost de acord cu clauzele si conditiile de utilizare a site-ului atunci cand m-am inregistrat, salutare.

Deci... Fara Zeekler, Zeek pe WordPress.

Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

Lucrusoare de vanzare...





Mergi la inceput