Licurici de ianuarie-februarie 2009 (166)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelusi spune:

Fetelor am rezolvat problema cu pachetul, multumesc

Dark cat stai in tara?

Fetele cucuietele, nu vine nimeni in 25 mai la Sibiu la Festivalul International de Teatru la Sibiu?Eu m-as bucura sa ne vedem.E foarte frumos, si orasul o adevarata sarbatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DarkBendis spune:

La Zalau stam pana joia viitoare, si apoi mergem la Cluj, de unde plecam duminica la Londra si de acolo la noi. Da' maine mergem la 1 Mai, langa Oradea, si stam acolo tot weekendul

Asa e, Rox, musai trebuie nutritionist, ma apuc sa caut prin casa, sau mai degraba pe balcon, unde anumite persoane si-au mutat coltul de fumat hehe Ca nu se mai poate asa, mi-a mancat pufuletii cupilu' ieri, mie nu mi-a mai ramas aproape nimic



Dark Bendis
& The Goblin Prince (31.12.2008)

"I dream of wolves. With them I run."
"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Salutare fetele,

Crisspy pe unde esti? cum a fost la doctor??

Patricia e criza mama! eu as pleca vazand cu ochii dar totul costa!

Fetele va rog spunet-mi cum sa scap de "suzi"- ieri la pranz am reusit sa o adorm fara, dar aseara a fost jale.. pana nu i-am dat-o nu s-a linistit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Salutare,

Am fost la echo aseara, are reflux gastroesofagian. A avut 3 episoade in timpul ecografiei. De azi marim doza de motilium sa vedem cum merge.

Ieri dupa-amiaza a varsat fructele, de dimineata laptele cu cereale.A si pierdut 100gr in 3 zile, grame castigate cu greu.

Luni avem programare la echo cardiaca.

In schimb de dimineata m-a strigat MAMA . Am trecut pe langa camera ei si m-a vazut, apoi a inceput sa ma strige .

Va las ceva de baut , azi se fac 4 ani de cand m-a trecut Adi pe numele lui

fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Crisspy, felicitari pentru ziua de azi! Distractie placuta diseara!

Imi pare rau ca micuta are reflix gastroesofagian. Din experienta, iti pot zice ca Motilium o va ajuta f mult si episoadele se vor rari si disparea. De asemenea, e bine de evitat fructele proaspete, o perioada e bine sa pape doar fiert sau la cuptor (piersicuta e cuptor e ffff buna).

Stiti ca Ale era printre ultimii licurici care folosea scutec. De zilele trecute, nu mai avem scutec pe timpul zilei si cere la toaleta si acasa si la gradi. Sunt asa de mandra!!!!

Fug la munca.

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

oo doamna Criss la multi ani fericiti impreuna!!!! sa fiti sanatosi si sa va iubiti ca-n prima zi [:d]

imi pare rau de rezultatul la eco. sper din suflet sa se rezolve cu motilium-ul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micola spune:

Crisspy, Felicitari si Multi ani inainte!!!!

Sa va traiasca Razvi si Andrushca si sa fiti cu totii santatosi!

Am lipsit si nu mai stiu, tu te-ai intors la serv. dupa nasterea Andrei, sau esti inca in CIC?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisspy spune:

Multumesc fetelor de urari si de incurajari !

Mona fructe in general a mancat numai la steamer, numai piersici si caise de la borcanel ca nu am vrut sa iau ce se gaseste pe piata. In rest toate gatite, nimic crud (in afara de banana). Oricum nu se omoara cu fructele, ca si Razvi. Bravo pt scapatul de olita, il astept si eu pe Razvi (ultimul mohican )

Rox incercam sa fie ca in prima zi , dupa 11 ani jumate de relatie (7,5 ani de "prietenie" + 4 de casnicie) zic ca stam bine .

Micola m-am intors la munca cand avea Andra 3 luni, ca si la Razvi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliacris spune:

Ehe, Crisspy, la multi ani tot mai frumosi impreuuna! Cred si eu ca dai de baut! Imi pare rau de Andrusca, las'ca o rezolvati voi si pe asta!

Dark, sa va simtiti bine in Ro! Lasa ca nu mananca asa rau Mister, sa vezi ce m-asteapta pe mine cand merg acasa...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Fetelor am uitat sa va spun ca ma maritai si eu luni

Mai am joia asta si joia viitoare la servici si gata, o sa stau acasa

<Imi pare rau ca Andra are reflux, bine ca macar acum stiti ce trebuie sa faceti.

Aidan era f mandru ca a facut kk la gradinita si s-a sters si imbracat singur (nu va zic cum aratau chilotii lui) dar l-am laudat!



www.youtube.com/watch?v=qJXut4el9pQ" target="_blank">Nadia

Mergi la inceput