Delfinasi jucausi de iulie-august 2010 (70)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Cris biletele le-am luat inainte de Paste
470 lei/2pers/dus-intors


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

va foarte salut - mama ce formula de salut am gasit si io! -

cu pieile... hahaha; la mine s-a rezolvat; sunt cat un butoi, deci pielea e asa intinsa! ....

ramona, un pup la buba mare! sa se vindece repede.

tina, sa va traiasca nepotica! sa cresca mare si sanatoasa!

Mycya, sanatate micutei. Poate trece repede.

michelle, uau! mai ai putin si treci la trim 3. Mama ce trece timpul! Cat depre bebe din burtica, sti bine ca ecograful e estimativ. Sanatoasa sa fie si sa vina la termen, asta e important.

Mai devreme mi-a venit coletul cu siropul de agave si stevia. Yuhu! fac dulce sa pape si mami

oana, bine ai revenit! Frumoasa vacanta!

Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Citat:
citat din mesajul lui Cris2010
Grisul nu-l mai vrea demult.

<hr noshade size="1" /> de Solnushka Natali - 13.07.2010


asa si noi gris nu mai vrea de mult
orez cu lapte nu am mai incercat de ceva timp
iar de cereale nici nu poate fi vorba

afumat nici eu nu vroiam sa ii dau, dar cand am papat noi a scapat si el la somon...cand l-am vazut cum mananca l-am lasat in pace
oricum papam maxim 1 data/luna datorita...siluetei care nu e deloc de invidiat


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip






Grisul l-a refuzat dupa ce nu i-am mai dat o perioada mai lunga.
Cerealele le ascund in piureul de fructe sau iaurt, dar maxim doua lingurite. Sa vedem pana cand.

De silueta trebuie sa ma apuc si eu ca acusi vine concediul si plecam la mare. La mine e tragedie mare cu celulita.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Rebeca abia acum mananca gris cu lapte si orez cu lapte. Cand era micuta nici nu punea gura. Cereale: eu ii dau dimineata musli cu fructe; in general le mananca dar sa fie bine inmuiate in laptic.


Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010 si Natalia Ioana - 06.02.2012

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Cris biletele le-am luat inainte de Paste
470 lei/2pers/dus-intors


1an + 08.07.2010

" Nu te uita cu tristete in trecut, pentru ca a trecut si nu te ingrijora pentru viitor, pentru ca e inca departe.
Traieste in prezent si fa-l atat de frumos incat sa merite sa ti-l amintesti" - Ida Scott Taylor


Noi 2
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip






Wooow, 470 lei pentru amandoi??? Cu ce companie? Eu am cautat cu doua luni inainte pt 1 mai si sub 150 euro de persoana n-am gasit.


de Solnushka Natali - 13.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

fetelor,
chestia cu silueta depinde exclusiv de gena pe care o mostenesti.
degeaba se lauda una ca nu are nici vergeturi si nici celulita,cand tu te lupti cu ambele.
si la kg e la fel.
daca una are arderile mai rapide,sa-i multumeasca lui Dumnezeu.

eu sunt obsedata ca am burta,de ex.
asta e, e burta mea, e obsesia mea.

pestele afumat trebuie sa fie vidat, in conditii super safe,pt ca are peste zece mii de unitati de histamina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ochidut spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alice_Elena

acum ma duc in uuuuurma, sa caut prin toate mesajele mele, ce si cum facea mara cand era mititica

Mami de Mara Nicolle (20.08.2010) si Radu Stefan (27.12.2011)


de cand vreau si eu sa fac asta, dar nu reusesc. si mi-am mai propus sa le salvez si pe cele de acum, macar astea. ca iainte nu scriam asa mult

de Larisa Ioana 24.06.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

ziua buna!

am avut o saptamana de "vis" am "experimentat" interventii chirurgicale in spital privat si pot sa spun ca am iesit si mai ieftin, iar din punctul de vedere al conditiilor nu se compara!


azi e prima zi mai linistita dupa o saptamana de alergatura! Am ajuns la concluzia ca, din pacate in sistemul nostru medical este fff important sa ajungi pe mana unui medic cu experienta, altfel....

o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Salut!!!
Intre timp am aflat unde se duc mucii lui Raul daca nu-i curge nasul. In bronhii. Am fost din nou la dr, pt ca avea un harait la respiratie de aseara si mi-a zis ca ii sunt pline bronhiile de raluri, deci are bronsiolita si am ajuns la aerosoli. Si ieri era curat la bronhii, plamani...

Paula, mamica Raul Ionut, nascut la 24.07.2010
Am implinit un anisor!!!

MI 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

anca, o zi in spital privat variaza intre 600 si 900 de lei.cum ai iesit mai ieftin?

Mergi la inceput