Geanta Bebelusului, un cadou pentru mamicile DC

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anna09_anna spune:

cam in cat timp se primesc datele de logare pe jurnal? am trimis mail de saptamana trecuta si nu am primit niciun raspuns. Trebuia sa mai mentionez ceva in mail in afara de numele de utilizator? daca da, ce anume? multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Anna09, trimite si la info@desprecopii.com si iti raspund imediat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

hello eu am primit foarte repede datele de acces in schimb nu stiu unde sa ma loghez din vina neuronului meu of course nu gasesc de nici o culoare pe site nimic de login parola si nu stiu cum sa fac.am primit un atasament la mail dar nu mi-l deschide calculatorul meu super inteligent
va pup o zi buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

na ca ma desteptai am gasit un buton mic de tot in coltul paginii si m-am logat
va pup desprecopii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna09_anna spune:

Am trimis si eu mail aseara pentru a primi geanta, acum astept cu nerabdare un raspuns. Nu stiu daca ce scriu eu acolo se pune sau nu...am scris ce am simtit de fiecare data. Sper sa o primesc inainte sa vina bebe pe lume.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna09_anna spune:

Nu mi-a raspuns nimeni la mail, apoi am vazut ca s-a modificat numarul de postari la 15. Cum se procedeaza, dupa ce ajung la numarul de postari va trimit datele mele de contact pe mail?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna09_anna spune:

V-am trimis un mail vineri si vroiam sa stiu daca a ajuns. Am vazut ca in trecut au mai fost probleme cu mail-ul. merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANYSHOR spune:

Buna ziua,am trimis si eu e-mail la jurnal@desprecopii.com,de doua ori,inca nu mi-au fost trimise indicatiile de logare,trebuie sa mai scriu ceva?Sunt mamica unui baietel de 2 ani si graviduta in 7 saptamani,mi-ar placea sa imi scriu gandurile in acest jurnal,dar sunt sincera si spun ca mi-as dori si o asemenea gentuta.O zi buna va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANYSHOR spune:

Si totusi cum poti sa iti faci cont pe jurnaldesarcina.com daca nu primesti raspuns? Nu se mai poate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurayou spune:

buna
cine ma ajuta pana la urma ca astept un raspuns din ianuarie si tot nu
am primit un raspuns...ce este pana la urma in atasament ptr ca nul pot
deschide dupa telefon

Mergi la inceput