Romanii au talent

Romanii au talent | Autor: Melaroxy

Link direct la acest mesaj

Ce spuneti fetelor despre emisiunea asta? o urmariti? M-am uitat la primul sezon si mi-a placut. asta nu mai e la fel. nu ma pot uita pana la sf emisiuni. ma plictiseste.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grigutza spune:

Da, asta este si impresia mea. E mai putin palpitanta . In primul sezon marele talent al romanilor fiind Tutu (care dupa un an a aparut cu aceeasi melodie, singura pe care o are probabil) ce asteptari sa mai avem de la sezonul 2?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

daca castiga anul asta tot unul cu rap-ul, de genul lui Krem ala, ma impusc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

incercam sa facem pronosticuri, cine credeti ca va castiga ?

daca se merge tot pe ideea "cazuri umanitare", s-ar putea sa castige trupa de dansatori hipoacuzici sau robodansatorul .

mie mi se pare interesant "mentalistul" : chiar daca nu se ridica la nivelul lui chris angel, sa zicem, momentele pregatite sunt impresionante/de efect, pentru ca multi nu pot intelege cum au fost realizate, cum este posibil asa ceva.

pustioaca ce seamana cu andra are sanse daca isi alege melodia potrivita. desi, poate, locul ei ar fi fost mai degraba la vocea romaniei.

gigel si ceterasul vor castiga multe voturi pe motiv de simpatie/popularitate, nu neaparat pentru talentul pe care il au.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Mie mi se pare fff fain :) toti 4 suntem mari fani - am vreo 4 preferati da' preferati rau de tot.
Semifinala trecuta a fost fff tare dupa parerea mea - fata de cea de dinainte mult mai slabutza. Pacat ca au plecat doar 3 in finala mare - acum o sapt :)

Imi place tare mult sa vad pe dna dr la 50 de ani cum canta atat de frumos si cu atat de multa sesibilitate si suflet si genul asta de talent rupt de profesia de zi cu zi am vazut la tare multi participanti.
Plus ca mi-e drag juriul anul trecut m-a cam calcat pe bataturi Mihai Petre, dar anul asta e mai linistit si apreciez

E fantastic sa vezi tineri surzi dansand cu atata placere, sau cubistul adolescent - am sperat sa faca cubul legat la oki si cand i-a iesit m-a facut praf atat de multe miscari (Si eu am fost pasionata in adolescenta de cub asa ca stiu ce inseamna talentul lui... in primul rand, o minte SCLIPITOARE)

Na ca m-am incins.... Dar abia astept seara de maine pentru ca emisiunea asta ma face sa-mi placa romanii si Romania pentru ce iese la iveala acolo, pe scena - talent, juriu plus - evident - PREZENTANTORII - Pavel si Smiley sunt absolut deliciosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

si noi urmarim cu interes fiecare episod...mai e nevoie sa spun ca tinem cu Cristian Gog?


Caught between the devil and the deep blue sea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nu stiu cine as vrea sa castige mai mult...tipa cu naiul, cei trei frati sau adolescentul singur la chitara, mentalistul (cum naiba face cu moneda?), dansatorii... Cert e ca abia astept sa vad ce ne prezinta fiecare maine seara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Eu habar n-am ce caz umanitar e tipul ce face ca un robot, dar mie clar mi se pare interesant, un talent!

pe tipul din Bacau-Krem, il stiu, o stiu mai bine pe sora lui. mi-a fost colega de clasa.despre el pot spune ca e foarte destept si f.tanar(22 ani), dar numarul lui nu e pt. a castiga finala!sunt altii mai buni!


Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

mi se pare mie sau chiar e adevarat ca in filmuletul care face reclama pentru marea finala, nu apar toti cei 15 finalisti ? parca lipsesc cativa, vreo 2-3 ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Corina, poate au facut spotul inainte de finala de sapt trecuta... zic si eu :D ca n-am vazut spotul :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melaroxy spune:

seara asta o sa fie incinsa rau. nu stiu cu cine o sa votez.
pavel si smiley sunt cei mai tari prezentatori.

Mergi la inceput